Προς το περιεχόμενο

Πότε θα πάμε επιτέλους διακοπές???? Άντε γιατί δεν αντέχεται άλλο!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν αντέχω άλλο μέσα σε αυτή την πόλη!!!! Θα αρχίσω να γυρνάω από παγκάκι σε παγκάκι κάνοντας κικιρικου!!!! Δεν είναι κατάσταση αυτή... Το γραφείο είναι άδειο, χτυπάνε συνέχεια τα τηλέφωνα και πρέπει να τα σηκώνω εγώ και να ακούω τον κάθε πικραμένο άσχετο που το παίζει και σχετικός:

ΝΤΡΙΝ!!! (παππούς)

- Κύριε το αυτοκίνητό μου όταν πάω στην ανηφόρα κάνουν ένα περίεργο θόρυβο τα φρένα. Γκαζώνω και δεν κάνει τίποτα. Τώρα το έβγαλα από το γκαράζ!

- Το χειρόφρενο είναι κατεβασμένο κύριε?

- Ωχ συγγνώμη!

ΝΤΡΙΝ!!! (γυναικεία φωνή)

- Μόλις αγόρασα ένα καινούριο αμάξι και είμαι στο βενζινάδικο και έχω ένα πρόβλημα

- Πείτε μου

- Δεν ξέρω πως ανοίγει η τάπα της βενζίνης

....

Και μετά αντί να χαρείς τους άδειους δρόμους αφού έχεις σχολάσει οι υπόλοιποι που έχουν μείνει σε αυτή την @#@#%@ πόλη έχουν αποφασίσει πως οι δρόμοι είναι μόνο δικοί τους!!! Αποτέλεσμα? Κάθε μέρα να αποφεύγω (στην άδεια σημειωτέων) Αλεξάνδρας ή Κηφισίας ή Μεσογείων τουλάχιστον 3-4 που την έχουν δει Σουμάχερ!!! Δεν αντέχω άλλο σας λέω... Θα κάνω τα μαλλιά μου τζίβες και θα πάω στην Τζαμάικα για φράουλες!!! Ουφ... Τα είπα και ξαλάφρωσα... 2 βδομάδες μέχρι να αρχίσει η άδεια!!!!

LA ROJΑ ARMADA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δες την θετική πλευρά. Εσύ τουλάχιστον έχεις άδεια και θα πας κάπου.

 

να ανεβάσω λίγο το volume?

 

ο φίλος μας εργάζεται, και θα πάρει άδεια  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να ανεβάσω λίγο το volume?

 

ο φίλος μας εργάζεται, και θα πάρει άδεια  ;)

 

 

Άντε να το ξαναπώ διαφορετικά μπας και το καταλάβεις γιατί οι εξυπνάδες μου το ψιλογυρνάνε πρωινιάτικα.

 

 

Δες την θετική πλευρά. Εσύ τουλάχιστον έχεις άδεια ΔΙΑΘΕΣΙΜΗ και θα πας κάπου.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας ηρεμήσουν τα πνεύματα!!!Μπορούμε να βρίσουμε άνετα τους !#@$!#%$ που κυκλοφορούν στο δρόμο και μας σπάνε τα νεύρα...Φίλε x-minor θα αντάλλασσα τις 6 μέρες άδεια που έχω για το G&L... ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D  ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)  ::) ::) ::) ::) ::)

Τι λες???

LA ROJΑ ARMADA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας ηρεμήσουν τα πνεύματα!!!Μπορούμε να βρίσουμε άνετα τους !#@$!#%$ που κυκλοφορούν στο δρόμο και μας σπάνε τα νεύρα...Φίλε x-minor θα αντάλλασσα τις 6 μέρες άδεια που έχω για το G&L... ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D  ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)  ::) ::) ::) ::) ::)

Τι λες???

 

Α καλά, αυτοί κι αν είναι... Τραγικά τα πράγματα κι εδώ πάνω φίλτατε... Όσο για την δουλειά, δυστυχώς η άδεια είναι out of the question για μένα - αυτοτιμωρία!  ;D  ;D  ;D

 

 

(Το G&L έτσι όπως είναι τα πράγματα το κόβω να το κρατάω και να σκονίζεται στην ελλάδα μόνο του αν δεν φύγει σύντομα...  :()

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θέλεις να του κάνω παρέα??? μη μένει μόνο του το καημένο!!!!και θα σου στέλνω έμβασμα για το νοίκι!!!χαχαχαχαχαχαχαχα!!!σε 3 μήνες θα στο έχω ξεπληρώσει!!!!!!!!!!!

LA ROJΑ ARMADA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θέλεις να του κάνω παρέα??? μη μένει μόνο του το καημένο!!!!και θα σου στέλνω έμβασμα για το νοίκι!!!χαχαχαχαχαχαχαχα!!!σε 3 μήνες θα στο έχω ξεπληρώσει!!!!!!!!!!!

 

;D  ;D  ;D  ;D  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου