Προς το περιεχόμενο

Βοηθήστε με να βάλω σε σειρά τα πετάλια μου...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 49
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Λοιπόν το θέμα που έθεσε ο elavd  έχει απασχολήσει πολλούς (και ίσως τους περισσότερους από εμάς). Το χιουμορίσαμε βέβαια καταλλήλως  ;D .

 

Στην παρούσα του μορφή οδεύει για το "περί ανέμων" αλλά το θέμα του πόσα εφφέ χρειάζονται για τα διάφορα είδη που μπορεί να παίξει κανείς, για το πόσο απαραίτητο είναι το καθένα (rig design γενικώς) έχει ιδιαίτερο ενδιαφέρον για το section αυτό. Μπορεί να έχει ξανασυζητηθεί αλλά όχι ακριβώς με αυτή τη μορφή. Εξάλλου, νεότερα αξιόλογα μέλη μπορεί να συνεισφέρουν κάτι ουσιαστικό στη συζήτηση για όλους.  :)

 

Λοιπόν Ηλία, πάμε από την αρχη?  :)

 

Συμφωνώ, θα έχει ενδιαφέρον απλά φοβάμαι μη καταλήξει πάλι σε καμιά κόντρα Πετάλια VS Πολυεφέ για πολλοστή φορά... (Έχω ιστορικό στο να ανοίγω θέματα που στη συνέχεια καταλήγουν σε καυγά...)

 

Σε αυτό το σημείο να ξεκαθαρίσω ότι προφανώς και δεν είναι δικά μου αυτά τα πετάλια, αλλά βρήκα τη photo στο δίκτυο ;) Το αστείο είναι ότι η συνδεσμολογία που ανέφερα είναι όντως υπαρκτή!!! ;D ;D ;D

 

Επίσης θέλω να ζητήσω συγνώμη από όσους δεν έπιασαν αμέσως την πλάκα και μπήκαν στη διαδικασία να μου απαντήσουν σοβαρά..  :-[

Καλά έκανε ο Χαρίλαος και μετέφερε το thread στην κατηγορία που του πρέπει ;)  8)

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά, πως φαίνεται ότι απλά αναμασάτε την κλασική καραμέλα των κουρδισμένων και μπουτίκ γκουρού.

 

elavd, άσε τα παραμύθια τα πετάλια είναι δικά σου. Δεν μας έχουν πει στον θωμά νομίζεις για ένα παιδί στη Ελλάδα που κάποτε (τω καιρώ εκείνω) ήξερε να κάνει καλό search στο νετ και που έχει τρελαθεί να αγοράζει τέλε και πετάλια και ειδικά πολλά metal zone (τι τα κάνεις ρε παιδί μου δεν μπορώ να καταλάβω...);

 

Για να γυρνάμε στο θέμα το σετάπ σου είναι απόλυτα σωστό. Απλά ήρθε η ώρα να αλλάξεις χορδές στην τέλε. Τις παλιές θα τις τυλίξεις καλά, θα τις βάλεις κάτω απ'το μαξιλάρι σου το βράδυ για να τις πάρει η twang fairy... ;)

 

acd698_125.gif

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

elavd, άσε τα παραμύθια τα πετάλια είναι δικά σου.

 

Όχι πλέον το έχω ρίξει στον μινιμαλισμό...

 

Μια strat, ένα καλώδιο και ένας ρημαδο-ενισχυτής:

 

480520.jpg

 

;D

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

elavd, άσε τα παραμύθια τα πετάλια είναι δικά σου.

 

Όχι πλέον το έχω ρίξει στον μινιμαλισμό...

 

Μια strat, ένα καλώδιο και ένας ρημαδο-ενισχυτής:

 

480520.jpg

 

;D

 

Επισημος χορηγος:

 

0u9s63z02e9pbxe30qpp.jpg

 

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Με λέγανε Freedom...

...τώρα με λένε...Αpussyα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Σε αυτό το σημείο να ξεκαθαρίσω ότι προφανώς και δεν είναι δικά μου αυτά τα πετάλια, αλλά βρήκα τη photo στο δίκτυο ;)

 

Aαααχαχούχα!!! happy0007.gif Καλό, εεεεεεεεεε;

 

Επίσης θέλω να ζητήσω συγνώμη από όσους δεν έπιασαν αμέσως την πλάκα και μπήκαν στη διαδικασία να μου απαντήσουν σοβαρά..  :-[

Καλά έκανε ο Χαρίλαος και μετέφερε το thread στην κατηγορία που του πρέπει ;)  8)

 

Ποτέ δεν κάνω πλάκα με τόσο σοβαρά ζητήματα. Τώρα γιατί πήγε στο Ανέμων & Υδάτων δεν μπορώ να καταλάβω...  ???  ;D

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το αστείο είναι ότι η συνδεσμολογία που ανέφερα είναι όντως υπαρκτή!!! ;D ;D ;D

 

ο Χριστός και όλοι οι Άγιοι μαζί....μα καλά είναι ποτέ δυνατόνννν; :o

...από την πολλή γκαργκανέλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ταπεινη μου γνωμη ειναι οτι φταιει το υλικο που ειναι φτιαγμενα τα stand... ;D ;D ;D

 

Να παρεις ειδικα κατασκευασμενα stand απο ΠΑΛΛΙΣΑΝΔΡΟ...Καταπληκτικο ξυλο 8) 8) 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ταπεινη μου γνωμη ειναι οτι φταιει το υλικο που ειναι φτιαγμενα τα stand... ;D ;D ;D

 

Να παρεις ειδικα κατασκευασμενα stand απο ΠΑΛΛΙΣΑΝΔΡΟ...Καταπληκτικο ξυλο 8) 8) 8)

 

 

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαα.......... ;D

...Saw my reflection and cried...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου