Προς το περιεχόμενο

George Avramidis- Shadow man


g.avram

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πολύ ωραίο! Αργό, ατμοσφαιρικό, με ωραίες ιδέες, παραγωγή άψογη, δροσερό, πνευστά ζεστά με γοητεία, σούπερ! Μπράβο φίλε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ ωραίο! Αργό, ατμοσφαιρικό, με ωραίες ιδέες, παραγωγή άψογη, δροσερό, πνευστά ζεστά με γοητεία, σούπερ! Μπράβο φίλε.

Να εισαι καλα Αγγελε! Ευχαριστω πολυ για τα καλα σου λογια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλα τα κομμάτια είναι υπέροχα. Πραγματικά δεν έχω λόγια. Παίζετε υπέροχα (αν κατάλαβα καλά είστε σχήμα).

Σε ευχαριστω κ παλι Αγγελε για τα καλα σου λογια ❗ Εχω φτιαξει μια μπαντα με την οποια κανουμε καποια live και συντομα θα ηχογραφησουμε και δευτερο αλμπουμ. Καποιοι απο αυτους τους μουσικους εχουν παιξει κ στο πρωτο αλμπουμ❗

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ευχαριστω κ παλι Αγγελε για τα καλα σου λογια ❗ Εχω φτιαξει μια μπαντα με την οποια κανουμε καποια live και συντομα θα ηχογραφησουμε και δευτερο αλμπουμ. Καποιοι απο αυτους τους μουσικους εχουν παιξει κ στο πρωτο αλμπουμ❗

 

Δεν παίζω στο πρώτο άλμπουμ, αλλά μου πρότεινες να παίξω στο δεύτερο, αν ξεχνάω καλά.   :o

 

Το σιντί το 'χω λιώσει στ' αμάξι, είναι φρέσκο ό,τι ώρα και να τ'ακούσεις!

''It's dark and we're wearing sunglasses''

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν παίζω στο πρώτο άλμπουμ, αλλά μου πρότεινες να παίξω στο δεύτερο, αν ξεχνάω καλά.   :o

 

Το σιντί το 'χω λιώσει στ' αμάξι, είναι φρέσκο ό,τι ώρα και να τ'ακούσεις!

Εσενα αγορι μου σε θελω live❗

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου