Προς το περιεχόμενο

νεο σολο youtube


NT Nick Trick

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 318
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

όπως λέει και ο Σάκης Τόλης " Π*****ΝΑ ΟΛΑ " \m/ \m/ \m/

 

 

Στα σοβαρά , ΑΚΡΙΒΩΣ Ο,ΤΙ ΕΙΠΕ Ο Xminor που είναι ο μόνος που απάντησε σαν άνθρωπος και τον τιμά απεριόριστα

 

 

"There’s no mystery in my gear. And if any, then it’s hidden between hands, heart and soul. It simply must be the way I play" ~ Criss Oliva

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όπως λέει και ο Σάκης Τόλης " Π*****ΝΑ ΟΛΑ " \m/ \m/ \m/

 

 

Στα σοβαρά , ΑΚΡΙΒΩΣ Ο,ΤΙ ΕΙΠΕ Ο Xminor που είναι ο μόνος που απάντησε σαν άνθρωπος και τον τιμά απεριόριστα

 

Τελικά είναι τρολλάρσιμα το βίντεο?

 

γιατί το λες αυτό?  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σίγουρα τον τιμά.... :)

αλλά μήπως όλους τους άλλους εμάς...μας υποτιμά το ...εν λόγω?

και ίσως τουματς για να το σηκώσει ο οργανισμός μας?

δεν είμαστε όλοι του "κάνε το καλό..."

 

Μπαίνουμε στο νοιζ να κουλάρουμε λίγο και γκραντζ γκραντζα γκραντζ.

do this alone at home.... >:(

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά, δεν βιάστηκα να κατακρίνω γιατί έχω δει ουκ ολίγες περιπτώσεις ανθρώπων που ακούνε... διαφορετικά. Ειδικά δε τα δικά τους καμώματα. Δεν είναι απίθανο κι ο Nick να μην το ακούει σωστά λόγω της άμεσης επαφής που είχε με το... εγχείρημα.

 

Εκτός αυτού, μέχρι τώρα δεν έδειξε κάποια περαιτέρω σημάδια τρολλαρίσματος και δεν βρίσκω τον λόγο να πηδήξω στο κλασσικό bandwagon ν'αρχίσω την καζούρα σε κάποιον που προφανώς ξεκινάει τώρα και ακόμα δεν γνωρίζει τα τι και πως της φάσης. Τώρα αν όντως τρολλάρει, τι να πω, θ'αναγκαστώ να φάω τα λόγια μου. Ας είναι.

 

Δε νομίζω πως προσέβαλλα κανέναν πάντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά, δεν βιάστηκα να κατακρίνω γιατί έχω δει ουκ ολίγες περιπτώσεις ανθρώπων που ακούνε... διαφορετικά. Ειδικά δε τα δικά τους καμώματα. Δεν είναι απίθανο κι ο Nick να μην το ακούει σωστά λόγω της άμεσης επαφής που είχε με το... εγχείρημα.

 

Εκτός αυτού, μέχρι τώρα δεν έδειξε κάποια περαιτέρω σημάδια τρολλαρίσματος και δεν βρίσκω τον λόγο να πηδήξω στο κλασσικό bandwagon ν'αρχίσω την καζούρα σε κάποιον που προφανώς ξεκινάει τώρα και ακόμα δεν γνωρίζει τα τι και πως της φάσης. Τώρα αν όντως τρολλάρει, τι να πω, θ'αναγκαστώ να φάω τα λόγια μου. Ας είναι.

 

Δε νομίζω πως προσέβαλλα κανέναν πάντως.

 

δεν είπαμε ότι πρόσβαλες εσύ.

Όμως όταν ο μέσος νοιζάς, ξοδεύει μέρες, εβδομάδες ή μήνες να ανεβάσει ένα κομμάτι, οι υπόλοιποι περιμένουν ...ένα κατι τέλος πάντων.

Θεωρώ ότι το συγκεκριμένο αλλά και άλλα θέματα που έχει θίξει το παληκάρι αγγίζουν κάποια ..."παράξενα" όρια.

 

Τώρα αν όντως δεν τρολλάρει, τι να πω, θ'αναγκαστώ να φάω τα λόγια μου. Ας είναι. ;D

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

τον γνωρίζεις και το υπονοείς αυτό ;; Εγώ όχι, γι αυτό και εκτίμησα την προσπάθεια του X-minor

 

σίγουρα τον τιμά.... :)

αλλά μήπως όλους τους άλλους εμάς...μας υποτιμά το ...εν λόγω?

και ίσως τουματς για να το σηκώσει ο οργανισμός μας?

δεν είμαστε όλοι του "κάνε το καλό..."

 

Μπαίνουμε στο νοιζ να κουλάρουμε λίγο και γκραντζ γκραντζα γκραντζ.

do this alone at home.... >:(

 

για το 1ο bold, μόνο ένας ελιτιστής μπορεί να νιώσει ... ότι τον υποτιμά

 

Για το 2ο απόλυτα κατανοητό και σεβαστό. Δικό μου πρόβλημα που θεώρησα το noiz.gr ως ένα φορουμ που τελικά ...δεν είναι . Πίστευα ότι έχει άλλο "ρόλο" 

"There’s no mystery in my gear. And if any, then it’s hidden between hands, heart and soul. It simply must be the way I play" ~ Criss Oliva

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Ο λόγος που είπα αυτό που είπα είναι γιατί μου φαίνεται δύσκολο ενήλικας να έχει γράψει κάτι τέτοιο και να μη καταλαβαίνει πόσο άσχημα ακούγεται. Επίσης δεν έχει απαντήσει ακόμη.

 

Φυσικά το δούλεμα δεν είναι ωραίο, αλλά επίσης μου κάνει, κι εμένα, εντύπωση η κακή ποιότητα...

 

Για τα υπόλοιπα, ας μη κρίνουμε (ειδικά το φόρουμ με 80,000 κόσμο (ή όσο έχει το νοιζ τέλος πάντων).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου