Προς το περιεχόμενο

Chrysilia


GMartin

Προτεινόμενες αναρτήσεις

η πρώτη προσπάθεια στο χώρο του symphonic/folk καλών μου φίλων, ελπίζω να σας αρέσει.

 

 

ως φίλος του είδους μπορώ να πώ πως το ευχαριστήθηκα.

Πολύ ωραία ενορχήστρωση και παραγωγή.

 

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ως φίλος του είδους μπορώ να πώ πως το ευχαριστήθηκα.

Πολύ ωραία ενορχήστρωση και παραγωγή.

 

Χαίρομαι και σε ευχαριστώ για το σχόλιο! Αν θες να ακούσεις κάτι παραπάνω έχει μικρά δείγματα το σαιτ τους από το επερχόμενο άλμπουμ. H διασκευή στο King of a stellar war των RC είναι από τα αγαπημένα μου.

 

Chrysilia - The Official Website

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η πρώτη προσπάθεια στο χώρο του symphonic/folk καλών μου φίλων, ελπίζω να σας αρέσει.

 

Αν και δεν είμαι καθόλου "θιασώτης" του είδους, θεωρώ ότι είναι μια πραγματικά επαγγελματική και αξιοπρεπέστατη (αν και με λίγο "ακίνδυνη" / άνευρη παραγωγή) προσπάθεια που τα χει όλα όπως πρέπει και δικαίως στοχεύει σε μεγαλύτερο (αριθμητικά) ακροατήριο / κοινό.

Οι μικροαντιρρήσεις μου είναι άνευ σημασίας αφού δεν είμαι εξάλλου και το κοινό τους.

 

Για να μην αφήσω το post χωρίς κακία, οι "ανοιχτόχερες" πάνω στα βουνά μοναχικά περιστρεφόμενες κυρίες, το πρώτο πράγμα που μου φέρνουν στο μυαλό είναι .....  ;D

 

Που είναι γυρισμένο; Όμορφο μέρος βρήκαν και μπράβο τους.

Για Αρκαδία λέει (και είναι) αλλά μου φέρνει και Ήπειρο....

 

Μπράβο και ότι καλύτερο για τα παιδιά.

 

 

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και δεν είμαι καθόλου "θιασώτης" του είδους, θεωρώ ότι είναι μια πραγματικά επαγγελματική και αξιοπρεπέστατη (αν και με λίγο "ακίνδυνη" / άνευρη παραγωγή) προσπάθεια που τα χει όλα όπως πρέπει και δικαίως στοχεύει σε μεγαλύτερο (αριθμητικά) ακροατήριο / κοινό.

Οι μικροαντιρρήσεις μου είναι άνευ σημασίας αφού δεν είμαι εξάλλου και το κοινό τους.

 

Για να μην αφήσω το post χωρίς κακία, οι "ανοιχτόχερες" πάνω στα βουνά μοναχικά περιστρεφόμενες κυρίες, το πρώτο πράγμα που μου φέρνουν στο μυαλό είναι .....  ;D

 

Που είναι γυρισμένο; Όμορφο μέρος βρήκαν και μπράβο τους.

Για Αρκαδία λέει (και είναι) αλλά μου φέρνει και Ήπειρο....

 

Μπράβο και ότι καλύτερο για τα παιδιά.

 

Ευχαριστώ εκ μέρους τους!  Αρκαδία ναι, Μαίναλο, ποταμός Λούσιος, στα πέριξ της Γορτυνίας, πραγματικά όμορφα μέρη!

 

Χαχαχ η αναφορά στην Μελωδία της ευτυχίας υποθέτω δεν ήταν και τυχαία αφού η τραγουδίστρια από ότι ξέρω είναι φαν των μιουζικαλ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σιχαίνομαι με πάθος το είδος αλλά τα παιδιά έκαναν πολύ σωστή δουλειά και τους αξίζουν 1000 μπράβο γι'αυτό. Λογικά οι φαν θα το εκτιμήσουν. Καλή τους συνέχεια!  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν μου αρέσει το είδος.

Αλλά δεν μπορώ να μην παραδεχτώ ότι δούλεψε κόσμος με μεράκι.

 

Μακάρι να αρέσει σε άλλους.  ;)

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σιχαίνομαι με πάθος το είδος αλλά τα παιδιά έκαναν πολύ σωστή δουλειά και τους αξίζουν 1000 μπράβο γι'αυτό. Λογικά οι φαν θα το εκτιμήσουν. Καλή τους συνέχεια!  :)

 

Χαχα ειλικρινής τοποθέτηση. Και εγώ δεν είμαι τόσο ματζόρε/μιουζικάλε ακουσμάτων αλλά είναι από τους δίσκους που ακούω περισσότερο τελευταία, (έχει και αποκλίσεις για πιο διαφορετικά γούστα). Είναι πολύ καλή δουλειά αντικειμενικά και βρίσκω τη φωνή πιο ενδιαφέρουσα από άλλα αντίστοιχα σχήματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H διασκευη των Christ εσπειρε!

Νομιζω αδικησαν  τους εαυτους τους τα παιδια που εκαναν το συγκεκριμενο κομματι βιντεο! Ακουσα τα αποσπασματα απο τα υπολοιπα κομματια στο site και νομιζω θα μπορουσαν να χωσουν κανενα πιο δυναμικο!

 

Εν τω μεταξυ ειδα εχει βαλει το χερακι του και o Katsionis οποτε θα ηταν εγγυημενο το αποτελεσμα χεχε ;D

καλη συνεχεια ευχομαι, προσωπικα μου αρεσε οτι ακουσα, κ θα ηθελα και πιο χωσιμο σε στυλ Eluveite στη συνεχεια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου