Προς το περιεχόμενο

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σας παιδια! παιζω χρονια drums και θελω επιτελους να παω στο οργανο που εχω πραγματικα τρελα!

Καταρχας θα ξεκινησω απο το μηδεν και δεν ξερω τίποτα. Λέω για αρχή να πάρω αυτό το όργανο http://www.liolios.gr/shop-products/mousika-organa-paradosiaka-organa-sazia/sazi-ilektriko-me-ntougies

 

αξίζει; η να μαζεψω χρήματα για κάτι καλήτερο; (με ενδιαφέρει το ηλεκτρικο σαζι)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σας παιδια! παιζω χρονια drums και θελω επιτελους να παω στο οργανο που εχω πραγματικα τρελα!

Καταρχας θα ξεκινησω απο το μηδεν και δεν ξερω τίποτα. Λέω για αρχή να πάρω αυτό το όργανο http://www.liolios.gr/shop-products/mousika-organa-paradosiaka-organa-sazia/sazi-ilektriko-me-ntougies

 

αξίζει; η να μαζεψω χρήματα για κάτι καλήτερο; (με ενδιαφέρει το ηλεκτρικο σαζι)

 

ηλεκτρικο εννοεις φανταζομαι οτι θα βαλεις καψα και θα το περασεις σε ενισχυτη

εκτος κι αν υπαρχει υβριδικο σαζι και εχω μεινει πισω!

αποψη μου παντα να ξεκινας με low end οργανο κ ας σε παιδεψει λιγο παραπανω

παρε αυτο που ειναι φτηνο αλλωστε τα μαθητικα καπου εκει παιζουν σε τιμες

και αν προχωρησεις σε κανα δυο χρονια σκασε κανα χιλιαρικο να παρεις καλυτερο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λεγοντας ηλεκτρικο σαζι λεω το σάζι που είναι οπως η ηλετρικες κιθαρες και οχι οπως μια κλασσική με μαγνητη.

προσωπικα αυτός είναι ο ήχος που με τρελενει.

βρικα ένα σαζι ηλεκτρικο απο 800 κατοσταρικα 400.

τι λες να το πάρω;

 

δες το παρακατω για ηλεκτρικο το πως ειναι

sazi-electrico8.thumb.png.44a425a58b2ce07b68b6b56319074057.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λεγοντας ηλεκτρικο σαζι λεω το σάζι που είναι οπως η ηλετρικες κιθαρες και οχι οπως μια κλασσική με μαγνητη.

προσωπικα αυτός είναι ο ήχος που με τρελενει.

βρικα ένα σαζι ηλεκτρικο απο 800 κατοσταρικα 400.

τι λες να το πάρω;

 

δες το παρακατω για ηλεκτρικο το πως ειναι

 

ομολογω οτι δεν ηξερα για την υπαρξη σαζιου με μαγνητη  :o :o :o

ακουσα καποια παραδειγματα εχει ενα ενδιαφερον αν και οι σκληροπυρηνικοι σουφι φανταζομαι θα εχουν ηδη ετοιμο το κατεβατο επιχειρηματων για τα υπερ του παραδοσιακου οργανου!! ;D ;D

δεν γνωριζω καθολου να σου πω για ηλεκτρικο η γνωμη μου και η συμβουλη μου παραμενει ιδια για Mid-low end οργανα στην αρχη!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου