Προς το περιεχόμενο
  • Νέες Αγγελίες
  • Getting Ready

    'Εσο έτοιμος  😉

    Superfunk
    Superfunk
    Music 2

    Κρυφές Αλήθειες - Ο δρόμος αλλιώς

    Το video ξεκινάει από το 0.25.  Σχόλια ευπρόσδεκτα...

    dimigournelis
    dimigournelis
    Music 1

    Περήφανοι Όλοι - Χορωδία Λύχνος

    Διασκευή του γνωστού τραγουδιού του Πασχάλη Αρβανιτίδη (το οποίο είναι διασκευή του John Barleycorn must die, παιγμένο από πολλούς, ανάμεσα στους οποίους και οι Traffic).  Εγώ εδώ προσφέρω τον απλό και ταπεινό ήχο της Telecaster μου, της ακουστικής μου, καθώς και τον ακόμα απλούστερο ήχο της φωνής μου...

    Nekkon
    Nekkon
    Music 6
  • Προτάσεις

  • Tangerine Dream - Athens

    https://artxpress.gr/mousiki/synavlies/item/4697-synavlia-ton-tangerine-dream-stin-aithousa-tis-lyrikis-skinis-stayros-niarxos/

    trolley
    trolley
    Νέα

    UMG & TikTok

    Μετά από μία ανοιχτή επιστολή χθες στις 30/01/2024, η UMG (Universal Music Group) αποσύρει όλο τον κατάλογο τραγουδιών της από το TikTok. Όπως αναφέρει το δημοσίευμα, UMG και TikTok δεν κατάφεραν να συμφωνήσουν ώστε να αποδεχτεί ή UMG συμφωνία μικρότερης αξίας από την προηγούμενη συμφωνία που είχε. Έτσι ολόκληρος ο κατάλογος τραγουδιών της UMG θα αφαιρεθεί από το TikTok μετά την λήξη της τρέχουσας σύμβασης που λήγει στις 31/01/2024.     Πηγή: Universal Music   Εδώ η

    Μανώλης Χναράκης
    Μανώλης Χναράκης
    Νέα 28

    Νέα σειρά ηλεκτρικών κιθάρων Pacifica της Yamaha

    Δεν είμαι κιθαρίστας,  ωστόσο εαν ασχολούμουν ποτέ, οι καλές κριτικές θα έβαζαν τις κιθάρες της σειράς αυτής στα υπόψιν μου για αγορά. Η yamaha κυκλοφορεί νέα σειρά , οπότε παραθέτω αυτήν την είδηση ωστε να δημιουργηθεί μία συζήτηση απο τους έμπειρους και γνώστες :-)       https://uk.yamaha.com/en/products/musical_instruments/guitars_basses/el_guitars/pacifica/index.html#product-tabs

    Στάθης Π.
    Στάθης Π.
    Νέα 2
  • Νέα Βίντεο

  • Τελευταίες ανανεώσεις ροής

    1. 3

      Getting Ready

    2. 3

      Getting Ready

    3. 1

      Κρυφές Αλήθειες - Ο δρόμος αλλιώς

    4. 12

      mpamps - A Lydian Solo

    5. 12

      mpamps - A Lydian Solo

    6. 3

      Getting Ready

    7. 12

      mpamps - A Lydian Solo

    8. 6

      Περήφανοι Όλοι - Χορωδία Λύχνος

    9. 8

      Τα Λόγια Που Ξεχάσαμε - roberto30

    10. 12

      mpamps - A Lydian Solo

    11. 12

      mpamps - A Lydian Solo

    12. 12

      mpamps - A Lydian Solo

    13. 12

      mpamps - A Lydian Solo

    14. 12

      mpamps - A Lydian Solo

    15. 12

      mpamps - A Lydian Solo

    16. 12

      mpamps - A Lydian Solo

    17. 12

      mpamps - A Lydian Solo

    18. 12

      mpamps - A Lydian Solo

    19. 8

      Τα Λόγια Που Ξεχάσαμε - roberto30

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου