Προς το περιεχόμενο

Ένα τραγούδι στην κρίση σας


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια χαρά σε όλους. Θα ήθελα τη γνώμη σας για ένα τραγούδι μου που υπάρχει στο www.myspace.com/arockaria. Με ενδιαφέρει περισσότερο να μάθω πώς σας φαίνεται σαν τραγούδι και λιγότερο σαν παραγωγή, αφού γνωρίζω ότι σε αυτό τον τομέα ούτως ή άλλως υστερώ αισθητά. Παρόλα αυτά, περιμένω οποιαδήποτε συμβουλή και φυσικά, την αυστηρότερη κριτική σας. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

www.myspace.com/arockaria

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω ότι το αδικεί λίγο το κομμάτι ο ήχος σου και η φωνή. Σαν κομμάτι παρότι δεν είναι το στυλ μου το άκουσα ευχάριστα χωρίς να με κουράσει. Αλλά μου φάνηκε πολύ πρόχειρο το στήσιμο του ήχου και η φωνή θέλει δουλειά στην προφορά και στην έκφραση. Σε κάποιες φάσεις δε καταλάβαινα τι έλεγε. Η κιθάρα μου άρεσε.

 

Καταλήγοντας, λέω καλή προσπάθεια, ωραίο τραγουδάκι και με περισσότερη προσοχή στη λεπτομέρεια θα γίνει ακόμα καλύτερο.

 

Φιλικά.

Παναγιώτης.

 

Υ.Γ. Σε έκανα add στο myspace

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ καλη προσπαθεια , ωραια τα περασματα κ τα γεμισματα της κιθαρας αν κ θα προτιμουσα να ηταν λιγακι πιο πειθαρχημενα , η φωνη θελει δουλεια. Γενικα ενα ευχαριστο ακουσμα με επιρροες λιγακι ρετρο!! Μπραβο φιλε μου!

Lets ...Rock!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου