Προς το περιεχόμενο

αγιος βασιλης ο οργανοπεταλοφερτης


Προτεινόμενες αναρτήσεις

αγιε βασιλη , επειδη ημουν καλο παιδακι φετος (διαβασα οοοολες τις συγχορδιες μου , εμαθα τις πεντατονικες μου , ετρωγα οοοοοολο το φαγητο μου , και επιτελους αμαθα να παιζω με...μπαρε!)

δεν αξιζω ενα mark4 -mesa/boogie?????em.icon.clown.png

και σου υποσχομαι να μην ξαναπαιξω στα μπουζουκια στη ζωη μου!em.icon.shy.png

Mesa/Boogie & Strato

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ασε...... Ο Αι Βασίλης ήρθε φέτος σε μένα .. ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ!!!! Πέρσι ήρθε το Φθινόπωρο... Δε ξέρω ... ρε μπας και στην χώρα του την Λαπωνία ισχύει απελευθερομένο ωράριο? ή καλύτερα κάνει εποχικές συμβάσεις? (χαχαχαχχα) και μεταξύ μας έχει κόψει το τζάμπα!!!!! ότι μου φέρνει παίρνει φράγκα (ευτυχώς που δεν θέλει να του ταίζω και τα ελάφια) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

In Fender Strat we trust!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορει εμενα φετος ο σεντ μπιλ (!!!!) να μου φερει το απολυτηριο του στρατου?Αντι να με παρουν μετα τα xmass να μου δωσουν χαρη?Κ δεν σας το κρυβω...εχω μια υποψια οτι φευγω για τσολιας.....ε ρε γελια!!!

f you don't want it you won't  do it

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω θελω......να με βαλει support στο επομενο G3 :lol: :lol:

 

 

 

και επισης εναν boogie, ενα ζευγαρι monitor, μια κονσολιτσα και μια καρτα ηχου.......αλλα και μονο με το πρωτο ειμαι ικανοποιημενος..... :lol:

 

 

edit:οταν λεω το πρωτο...δεν εννοω τον boogie 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Εγώ δεν θέλω πολλά:

Μια Gibson Les Paul Classic EB

 

Ένα πλήρη σετ από πετάλια

 

Έναν MARSHALL TSL122 TSL-Combo

 

και μια Rockcase RC10804B LP

 

αυτά μην τον ξεφραγκιάσουμε κιόλας

τύχη ευνοεί τους τολμηρούς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω φετος ζητησα απο τον αγιο βασιλη μια rockinger black telly και μου υποσχέθηκε οτι αυτη τη φορα θα μου την φερει σιγουρα.μπορει και πριν τα χριστουγεννα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αγιε μου βασιλη σε αυχαριστω πολυ για ολα αυτα που μου εφερες φετος!

ομως θα ηθελα ακομα προκαταβολικα για του χρονου,μια ακουστικη lakewood , και μια gibson es335 cherry , ετσι για να μην μεινει παραπονεμενος ο mark-ουλης μου!και για του χρονου τιποτα πια....em.icon.clown.png......!!!!

αντε μονο κανα καλωδιακι η το spot 1.....σ ευχαριστω πολυ&φιλτατε &αγιοβασιλακο μου!!!!!!!!!!!!!!!!em.icon.shy.png

Mesa/Boogie & Strato

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου