Προς το περιεχόμενο

Mην βριζετε αντιχριστοι!!!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

παντου λογοκρισια..... :twisted:

 

..και βρωμικες παγιδες..συνεχεια σε ελεγχουν ακομα και οταν πινεις....ψεμματα σου λενε για αγαπη και ειρηνη...και στο φαι σου βαζουν μισο κιλο στριχνινη...

 

 

Ενας ακομα λογος για να αγαπησω τον φιλο μου τακις....

 

Γενια Του Χαους-Μπασταρδοκρατια απο τον θεικο τοτε δισκο-συλλογη

ΔΙΑΤΑΡΑΞΗ ΚΟΙΝΗΣ ΗΣΥΧΙΑΣ...τον οποιο εχω φιλε takis σε βινυλιο...μαζι με το Ρεκβιεμ των Γενια......αγαπημενη μου μπαντα...με τον πιο ψαγμενο κατ εμε ελληνικο στιχο...οχι τοσο βεβαια στο κομματι αυτο..οσο στην τελευταια τους δουλεια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 47
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

και ενα τελευταιο off topic απο εμενα... :oops:

κα#$ιαρη αν σε ενδιαφερει και ακους που και που ακομα εχω πολυυυ bootleg υλικο απο γενια του χαους,αδιεξοδο,χαοτικο τελος κτλ,απο συναυλιες της δεκαετιας του 80...

υ.γ.υποθετω ξερεις ποσα ...πιανει ο δισκος που εχεις(διαταραξη κοινης ησυχιας) αν τον πουλησεις τωρα ε; :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και ενα τελευταιο off topic απο εμενα... :oops:

κα#$ιαρη αν σε ενδιαφερει και ακους που και που ακομα εχω πολυυυ bootleg υλικο απο γενια του χαους' date='αδιεξοδο,χαοτικο τελος κτλ,απο συναυλιες της δεκαετιας του 80...

υ.γ.υποθετω ξερεις ποσα ...πιανει ο δισκος που εχεις(διαταραξη κοινης ησυχιας) αν τον πουλησεις τωρα ε; :wink:[/quote']

 

 

Ωραιος.....εχω γενια του χαους,στρες,αδιεξοδο σε βινυλιο και χαοτικο τελος το μπροστα στην παρανοια επισης σε βινυλιο...παλαιοτερα οταν τα ακουγα ημουν πολυ κωλοφαρδος και τα εβρισκα στην Ηφαιστου ολα σε δισκους καθως και εχω πολλα 45αρια...αρνητικη σταση,απολιτιστους,ανασα σταχτη...ειχε τυχει να παω και σε 2 παρτι Βιλλα Αμαλιας και να παρω τρελο υλικο που διανεμονταν σχεδον δωρεαν..

Λατρευω εκεινη την εποχη..απλα δεν μου δημιουργουν πια εκεινο το αισθημα που ενιωθα τοτε οταν τα ακουγα και πολυ περισσοτερο πιστευα!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Npap Expert......

 

 

Ετσι ετσι....αγορι μου!!!!!!!!

 

Με γειες...........!!!!!!!

 

 

Με γεια κι από μένα NPAP!!! :D:D:D

 

Νέος τίτλος αυτός??? :D

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραιος.....εχω γενια του χαους' date='στρες,αδιεξοδο σε βινυλιο και χαοτικο τελος το μπροστα στην παρανοια επισης σε βινυλιο...και εχω πολλα 45αρια...αρνητικη σταση,απολιτιστους,ανασα σταχτη...ειχε τυχει να παω και σε 2 παρτι Βιλλα Αμαλιας και να παρω τρελο υλικο που διανεμονταν σχεδον δωρεαν..

Λατρευω εκεινη την εποχη..απλα δεν μου δημιουργουν πια εκεινο το αισθημα που ενιωθα τοτε οταν τα ακουγα και πολυ περισσοτερο πιστευα!!!!!!![/quote']

 

ολα τα παραπανω τα εχω και εγω αλλα σε κασσετες...και οντως και εμενα δεν μου δημιουργουν τα ιδια συναισθηματα με τοτε...επαιζα για ενα χρονο στους ΑΛΤ.T.C.

ΝΕΜΟΟΟ οταν παω κερκυρα τον ιουνιο που τα εχω μαζεμενα θα σου στειλω p.m. με το τι εχω :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραιος.....εχω γενια του χαους' date='στρες,αδιεξοδο σε βινυλιο και χαοτικο τελος το μπροστα στην παρανοια επισης σε βινυλιο...και εχω πολλα 45αρια...αρνητικη σταση,απολιτιστους,ανασα σταχτη...ειχε τυχει να παω και σε 2 παρτι Βιλλα Αμαλιας και να παρω τρελο υλικο που διανεμονταν σχεδον δωρεαν..

Λατρευω εκεινη την εποχη..απλα δεν μου δημιουργουν πια εκεινο το αισθημα που ενιωθα τοτε οταν τα ακουγα και πολυ περισσοτερο πιστευα!!!!!!![/quote']

 

ολα τα παραπανω τα εχω και εγω αλλα σε κασσετες...και οντως και εμενα δεν μου δημιουργουν τα ιδια συναισθηματα με τοτε...επαιζα για ενα χρονο στους ΑΛΤ.T.C.

ΝΕΜΟΟΟ οταν παω κερκυρα τον ιουνιο που τα εχω μαζεμενα θα σου στειλω p.m. με το τι εχω :wink:

 

ALT TC??Ela re...εχω ενα σαρανταπενταρι τους...Κοντρα-Ταφος-κτλ...παρα τα ιδιομορφα φωνητικα οχι ως προς την χροια αλλα ως προς την προφορα ομολογω οτι μου αρεσαν αρκετα!!!

Κοντρα σ αυτους...σε εκεινους...στους αλλους..κοντρα σ ολους!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου