Προς το περιεχόμενο

Αξιζει να το ρισκαρω?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα και με γεια το καινουριο μας site.

Βασικα για να μην ανοιξω αλλο thread απλα ηθελα να ρωτησω κατα ποσο ειναι αξιοπιστο  το παραπανω καταστημα (www.musicstore.de).Ρωταω γιατι δεν το 'χω δει να παιζει και πολυ στις προτιμησεις σας γενικα εδω μεσα.Κατι ακομα.Αν σας ελεγα οτι εχω την tascam us-122(την παλια) και το shure SM57 ποιο , οχι πολυ ακριβο, καλωδιο χρειαζομαι για να τα συνδεσω απο την παρακατω σελιδα;

 

http://www.musicstore.de/is-bin/INTERSHOP.enfinity/WFS/MusicStore-MusicStoreShop-Site/en_EN/-/EUR/ViewGuidedSearch-Browse;pgid=TOZgS6fSSQS00000000000000000-02d28rB?CatalogCategoryID=1gjVqHzmo44AAAERHZsvKPl9

 

Ευχαριστω και sorry punksnotdead αλλα νομιζω οτι κατα καποιο τροπο η ερωτηση μου ειναι σαν συμπληρωματικη στη δικη σου!

Live fast , die ... hard!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προς punksnotdead:

      Η άποψή μου είναι να μην αγοράσεις κάτι πριν το δοκιμάσεις,ειδικά τώρα που είναι ψιλοάγνωστη μάρκα(δεν την έχω ξανακούσει,δεν ξέρω για σας...).Μπορεί να σου βγεί(και να χαίρεσαι),όπως μπορεί και να μη σου βγει(και να τραβάς τα...αυτ(ι)ά...σου...)

 

προς duckino:

      Αν δεν κάνω λάθος η κάρτα ήχου σου έχει XLR είσοδο οπότε χρειάζεσαι κάτι σαν το 2ο από τη λίστα του link σου(Cordial Mikrokabel 5m XLR, Blau Neutrikstecker).Μην το παραγγήλεις απο έξω αν θες μόνο αυτό...Το βρίσκεις παντού

Μυστικό:Τα 80's είναι κιτς πλεον...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου