Προς το περιεχόμενο

Hey Joe accoustic cover


blazas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  Πολύ καλύτερη η φωνή σου και η προφορά σου εν συγκρίσει με παλαιότερες προσπάθειές σου Μανώλη!  Δεν ξέρω γιατί αλλά μου θύμισε Neil Young, όχι τόσο στην χροιά αλλά στην αίσθηση (δεν μπορώ να το πω καλύτερα...). Στην κιθάρα μερικές προβούλες ακόμα δεν θα έβλαπταν...... και μια μικροχαζολεπτομέρεια....να κουρδίζεις καλύτερα το όργανο πριν γράψεις....     

    Παραγγελιές δέχεσαι....;  :D  My my hey hey!    Με τον ίδιο τρόπο τραγουδίσματος, όπως εδώ, θα το λαλάς πολύ καλά.... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  Πολύ καλύτερη η φωνή σου και η προφορά σου εν συγκρίσει με παλαιότερες προσπάθειές σου Μανώλη!  Δεν ξέρω γιατί αλλά μου θύμισε Neil Young, όχι τόσο στην χροιά αλλά στην αίσθηση (δεν μπορώ να το πω καλύτερα...). Στην κιθάρα μερικές προβούλες ακόμα δεν θα έβλαπταν...... και μια μικροχαζολεπτομέρεια....να κουρδίζεις καλύτερα το όργανο πριν γράψεις....     

    Παραγγελιές δέχεσαι....;  :D  My my hey hey!    Με τον ίδιο τρόπο τραγουδίσματος, όπως εδώ, θα το λαλάς πολύ καλά.... 

Ευχαριστώ πολύ φίλε μου. Υπόσχομαι το επόμενο θα είναι η το Hey hey my my ή το  heart of gold με κιθάρα και φυσαρμόνικα.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου