Προς το περιεχόμενο

Τhe War to End all of Wars (Battlefield 1 soundtrack) Cover


cos_dr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μου τη βάρεσε και έπαιξα λίγο σήμερα να ξεμουδιάσω και μεταξύ άλλων έπαιξα και ένα κομμάτι που μου αρέσει τελευταία από το soundtrack του videogame "Battlefield 1

 

Έγραψα και τον εαυτό μου σε βίντεο και το βάζω έτσι να γελάσουμε χαχαχαχαχαχαχαχα

 

 

  Και το παιχνίδι και το soundtrack του είναι πολύ καλά.

 

Αυτά.

Καληνύχτα παιδιά και να στε καλά, Καλή Χρονιά και όλα καλά θα πάνε, μην στεναχωριέστε χαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχα

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτω τα χέρια απ'το παιδί, ένα λάθος έκανε, μην τον φάτε κιόλας αμάααααν ;D

Ωραίος ο παίκτης, οι ήχοι είναι κάποιο combination του τρίτωνα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραιος αν και επρεπε να εχεις την αντιστοιχη μιλιτέρ εμφάνιση!

Κ εγω ηθελα να σε ρωτησω για τους ηχους με προλαβε ο αχταρμας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτω τα χέρια απ'το παιδί, ένα λάθος έκανε, μην τον φάτε κιόλας αμάααααν ;D

Ωραίος ο παίκτης, οι ήχοι είναι κάποιο combination του τρίτωνα?

 

Ωραιος αν και επρεπε να εχεις την αντιστοιχη μιλιτέρ εμφάνιση!

Κ εγω ηθελα να σε ρωτησω για τους ηχους με προλαβε ο αχταρμας

 

Ναι να σας πώ. Είναι πράγματι ένας preset ήχος combi του triton.

 

Και θέλω να πω και κάτι άλλο πάνω σε αυτό. Κανονικά θα έπρεπε να χρησιμοποιήσω άλλους ήχους απο εξαιρετικά virtual instruments που έχω και να φτιάξω εναν custom συνδυασμό και γιατί όχι ενα backing track και να παίξω θέματα από πάνω και να φτιάξω μια διασκευή της προκοπής γιατί είναι πολύ καλό το κομμάτι, προσφέρεται. Αυτό ήθελα να κάνω αλλά βαριόμουν, ήθελα απλά να παίξω λιγάκι, να μ3@!#!@#!@στω.

 

Επίσης θα μπορούσα να παίξω καλύτερα τα θέματα αν ήμουν  φορμαρισμένος, παίζω απαράδεκτα για το πραγματικό μου  εκτελεστικό μουσικό επίπεδο. Αισχρή προχειροδουλειά για τα δικά μου στάνταρ. Σαν να ήσουν κορμάρα κάποτε και να έχεις αφήσει την γυμναστική και να έχεις καταλήξει πατσάς και να κοιτάς τον εαυτό σου στον καθρέφτη και να λες πως έγινες έτσι ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε . χαχαχαχχαχαχαχαχχαχαχαχα

 

Πάντως ευχαριστώ για τα σχόλια σας.

 

 

 

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σαν να ήσουν κορμάρα κάποτε και να έχεις αφήσει την γυμναστική και να έχεις καταλήξει πατσάς και να κοιτάς τον εαυτό σου στον καθρέφτη και να λες πως έγινες έτσι ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε . χαχαχαχχαχαχαχαχχαχαχαχα

 

Ξέρω ξέρω για μένα το είπες αυτό, μου την είπες δηλαδή, να πάρε και μία φωτό από τα αρχαία χρόνια, όταν τα μαλλιά μου ακόμα πετούσαν ;D

 

612766370_2001_102__.thumb.jpg.9a2eaf61900c7cc7232f33bfd4a1b7ad.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρω ξέρω για μένα το είπες αυτό, μου την είπες δηλαδή, να πάρε και μία φωτό από τα αρχαία χρόνια, όταν τα μαλλιά μου ακόμα πετούσαν ;D

 

 

 

και τώρα μια χαρά είσαι φίλε μου.

 

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είσαι παιχταράς, παλιοκομμούνι!  >:D >:D >:D

 

Άμα δεν ήμουν αριστερός, δεν θα έπαιζα τόσο καλά.

Όλοι οι μεγάλοι καλλιτέχνες από εκεί περνάμε πρώτα και μετά γινόμαστε δεξιοί, αφού τα κονομήσουμε χαχαχαχαχαχαχαχαχα

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου