Προς το περιεχόμενο

Help Roland EXR Gr5


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα..έχω το Roland EXR Gr5 και θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση.Οι ρυθμοί του ειναι πολύ καλοί για μένα και τις ανάγκες μου.Υστερεί όμως λίγο στους ήχους τόσο σε ποσότητα όσο και σε ποιότητα .Τι μπορώ να κάνω? Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάντως για τα λεφτά του επειδή εχω εμεπιρία μαζί του δεν είναι τόσο άσχημοι οι ήχοι του, ούτε και τόσο λίγοι, εχει γκάμα που καλυπτει πολλά είδη

 

Για τους ήχους τι δεν μπορείς να κάνεις και πολλά, το όργανο είναι arranger, δεν είναι ο προσανατολισμός του για να δουλευεις ήχους,

 

Είναι ο παράδεισος του μικρού ήρωα της καθημερινότητας, του μεσου έλληνα πληκτρά που παίζει για το μεροκάματο με ενα μικρό σχηματάκι με ωραίες φωνούλες ελαφρολαϊκό και μοντέρνο πρόγραμμα σε ζεστά μαγαζάκια με ωραίο κόσμο και φαγητό , αντε αν έχει και ένα 2ο πλήκτρο συνθ για ποιό ποικιλία

 

(το σχήμα είναι ενδεικτικό μπορεί να είναι με μια φωνή και κιθάρα, με φωνή τουμπερλέκι και μπουζουκι

 

σε τετοια σχήματα το όργανο αυτό λυνει και δένει

 

Είμαι αρκετά οφ τοπικ, τελος

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To sigekrimeno Roland exei kai kalous rithmous kai pernei ta panta kai exei kalous ixous an to psaxeis vathitera me sindiasmous. Exei 16mb sound rom opos to Yamaha a1000. Genika me auto exw pexei ta panta se live.

To kalo einai me otan se vlepoun me auto to organo epeidei eine mikro nomizoun oti einai kana arxaio PSR tis yamaha auta pou pezoun sta sxoleia me ton kolokotroni korniza fatsa karta !!:) kai molis akoune ti vgazei se proskinane.

Oi oriental hxoi einai perasmenoi apo tin karta expansion karta tou fantom (World). einai arketa kaloi aplos tous leipei mia kali genitria effect pragma pou leipei apo to gr5.

Episeis kako pou vriskw pano tou einai oti einai ligo astathes to os tou.

Mporei na kolisei eukola otan allazeis user i style den einai standart alla einai efikto na kolisei kai na xaseis ta panta apo tin flash memory. To idio mporei na simvei kai sto G-70 kai sto E-80 kai epeidei to exw pathei kai to exoun pathei kai poli alloi me ta parapano montela gia auto to lew! kai auto einai meion otan prepei na kaneis epagelmatikh douleia! To va76 pou exw oute exei kolisei pote oute exasa to paramikro kai douleuei apsoga me to database manager sto pc kai as exei zip! idia ora kanei na fortosei to style me tin flash memory.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μας έβγαλες τα μάτια βρε παιδί μου. Μεγάλο το ποστ για να διαβάσουν greeklish τα κουρασμένα μάτια μου. 8O :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενταξει ,σε γενικές γραμμές με αυτά που προσφέρει και για τα λεφτά του είναι πιστεύω απ'τα καλύτερα...Να ρωτήσω κάτι.Δεν μπορώ να δημιουργήσω styles δικά μου για κάποια τραγούδια που χρειάζομαι να παίξω.Και ένα μικρό προβληματάκι (όχι πολυ για μένα)σχετικά με την ποιότητα των ήχων.Γνωρίζει κάποιος να post-άρει -αν βέβαια θέλει- απάντηση στα ερωτήματα?Ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου