Προς το περιεχόμενο

Πως να κάνουμε live?


warrel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

θα πετάξω μια μεγάλη χοντράδα (ξέρετε φταίει και ο Αύγουστος  ;D) επιδι τώρα τελευταία 2 με 3 γκρουπ ψηνόμαστε για Κανά λαηβ μήπως ξέρετε που μπορούμε να απευθυνθούμε για να γίνει κάτι ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 22
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

θα πετάξω μια μεγάλη χοντράδα (ξέρετε φταίει και ο Αύγουστος  ;D) επιδι τώρα τελευταία 2 με 3 γκρουπ ψηνόμαστε για Κανά λαηβ μήπως ξέρετε που μπορούμε να απευθυνθούμε για να γίνει κάτι ???

Αναλογως τι ειδος παιζετε... τι ακρες εχετε...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιζουμε heavy thrash and death metal sometimes

Και τι ακρες εχετε? καποιον γνωστο γνωστου που να χει liveαδικο? κανα μαγαζι που να γουσταρετε κ να φερνει κ συγκροτηματα?? τπτ?
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τιποτα απλα σκευτομασταν αν λεγαμε στο δημαρχο τιποτα και μασ αφινε

Για ανοιχτη συναυλια σε πλατεια ε??

Παντα πιανει!!! ετσι εκανα εγω το πρωτο μου live... Να σου πω ομως... Μην του πειτε του ανθρωπου τι παιζετε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Για να μην ανοίγω καινούριο θέμα....

Ενας φίλος μου πρόσφατα χώρισε και ψάχνει για γυναίκα. Ξέρετε που μπορεί να απευθυνθεί? Του είπα να πάει στο δήμαρχο ή στον παπά της ενορίας του αλλα φοβάται (και τους 2) ότι θα τον παντρέψουν. Κάποια άλλη άκρη βρε παιδιά?


 

warrel σε πειράζω.  :)

 

Πριν φτιάξετε στο μυαλό σας το show (με τις 2-3 μπάντες που ανέφερες) σκέψου τα εξής:

1. Τι θα στοιχήσει η διοργάνωση? Τι εξοπλισμός σας λείπει?

2. Ποιό είναι το κοινό που θα έρθει να σας δει? Πόσα άτομα? Θα πληρώσουν?

3. Το show θα είναι στο επίπεδο της προσφοράς προς το ακροατήριο ή θα χτυπηθείτε για να γουστάρετε? Αν ισχύει το δεύτερο.... υπάρχουν άλλοι που γουστάρουν να σας βλέπουν να γουστάρετε?

5. Με άλλα λόγια....... αν ήμουν από κάτω και έπινα ποτό (ναι, ας πούμε εγώ) θα προτιμούσα να ακούω εσάς ή CD? 

6. Αν εσύ είχες ένα μαγαζί, με συγκεκριμένο κοινό και τζίρο, θα διέθετες ένα βράδυ για να γίνει το event που συζητάς? Προσοχή: Ο επιχειρηματίας δεν είναι ούτε φίλος σας ούτε "θέλει να κάνει τη φάση του". Ακόμα και αν -ως φυσικό πρόσωπο- είναι φίλος σας, ως επιχειρηματίας οφείλει να το ξεχάσει.  :)

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τωρα χαριλατρον με εκανες τουρβο . βασικα αποσα ειπεσ δεν εχουμε σκευτει τιποτα απολιτοσ απλοσ α πηγεναμε σε ενα στουδιο και θα νικιαζαμε εξωπλησμο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου