Προς το περιεχόμενο

Gibson SG standard bundle!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα φίλοι Νοιζάδες.

 

Όπως κάποιοι γνωρίζουνε το καλοκαιράκι θα προβώ στην αγορά μίας Gibson SG standard από thomann (ελπίζω να κρατήσει μέχρι τοτε την έκπτωση ;) ). Πλέον είναι σίγουρο ότι θα τον πάρω τον ταύρο.

Οπότε ερωτώ:

Έχω δει ένα bundle που προσφέρει ο thomann ( http://www.thomann.de/gr/gibson_sg_standard_ch_bundle.htm ).

 

Εσείς τι λέτε? Να πάρω το bundle με τον valbee ή να δώσω κάτι παραπάνω και να πάρω τον vox ad30 vt που τον έχω βάλει στον μάτι και παρότι είναι modelling και όχι λαμπάτος πιστεύω ότι είναι πολύ καλός?

 

Ακούω απόψεις.

 

Άντε και πλησιάζει ο καιρός να την τσιμπήσω την SG και πωρώνομαι  ;D!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα σου ελεγα οτι σκετη στα 1090€ ειναι φανταστικη τιμη και εαν προκειται να την κτυπησεις κανε το αμεσα... Για το bundle δεν εχω αποψη, διοτι πιθανοτερα να τα κρατουσα τα λεφτα μου για να αγορασω κατι αλλο..

Φιλικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν εχω ιδεα πως ακουγεται το ενισχυτακι προσωπικα, αλλα το μολις 6αρι ηχειο ισως δεν ειναι και οτι καλυτερο.

 

χτυπα κανα harley benton καλυτερα που τα παιδια λενε οτι ειναι σουπερ για τα λεφτα του.  ;)

nothing to fear, nothing to doubt

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ή Epiphone valve junior...

 

Δεν θελω να σε τρομαξω αλλα η προσφορα δεν νομιζω να κρατησει πολυ, επιπλεον οταν ειναι να κανεις την παραγγελια παρε τους τηλ. ή στειλε τους mail και ζητησε τους να σου επιβεβαιωσουν οτι δεν ειναι b-stock..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου