Προς το περιεχόμενο

προετοιμασια για αρμονια και ντικτε στις πανελλαδικες


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 22
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Δηλαδη εγω ρε παιδια που τωρα εχω 2 χρονια για πανελληνιες και θελω να το παλεψω για μουσικο, δηλαδη απο σεπτεμβρη να αρχισω μαθηματα αρμονιας κλπ.(ειδη εχω καποιες βασικες γνωσεις.) να μην απευθυνθω σε καποιο ωδειο?Στο ωδειο δεν μπορω να κανω μαθημα με καποιον δασκαλο οπως το θελω εγω?(προετιμασια για πανελληνιες) πρεπει να δινω κατατακτηριες και να ξεκινησω απο μια ταξη κλπ.?

 

 

Συγγνωμη για την ασχετοσύνη μου αλλα παντα ιδιαιτερα εκανα και δεν ξερω τι παιζει στα ωδεια.

And so castles made of sand melts into the sea.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδη εγω ρε παιδια που τωρα εχω 2 χρονια για πανελληνιες και θελω να το παλεψω για μουσικο, δηλαδη απο σεπτεμβρη να αρχισω μαθηματα αρμονιας κλπ.(ειδη εχω καποιες βασικες γνωσεις.) να μην απευθυνθω σε καποιο ωδειο?Στο ωδειο δεν μπορω να κανω μαθημα με καποιον δασκαλο οπως το θελω εγω?(προετιμασια για πανελληνιες) πρεπει να δινω κατατακτηριες και να ξεκινησω απο μια ταξη κλπ.?

 

Μπορείς να ζητήσεις από το ωδείο που θα πας να κάνεις εντατικά για την προετοιμασία σου, χωρίς κατ'ανάγκη να δώσεις κατατακτήριες για να μπεις ή να είσαι σε μία τάξη (με το ανάλογο οικονομικό κόστος βέβαια).

 

Από την άλλη μπορείς να βρεις κάποιον δάσκαλο για ιδιαίτερα, που να ασχολείται όμως με αυτό το τομέα δηλ προετοιμασία υποψηφίων για πανελλήνιες.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου