Προς το περιεχόμενο

Ανατολίτικοι κ λαικοί ήχοι KORG TRITON EXTREME


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γειά σας παιδια πρόσφατα πήρα το KORG EXTREME και χρειάζομαι ανατολίτικους κ λαικούς ήχους όποιος θελει κ μπορει ασ μ δωσει κανα site η να μ στειλει το

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστός ο θεατής.

Μήπως υπάρχει κανείς να μου δώσει "πρόχειρα" κανα πλήκτρο του για να παίξω σε κάτι δουλειές που θέλω;

 

j/k

 

Φιλικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ναι κι εγω θέλω ένα!!!

 

Α!!! Και να είναι και φορτωμένο ήδη και να παίζει και μόνο του για να μη παιδευόμαστε καθόλου!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστός ο θεατής.

Μήπως υπάρχει κανείς να μου δώσει "πρόχειρα" κανα πλήκτρο του για να παίξω σε κάτι δουλειές που θέλω;

 

j/k

 

Φιλικά.

 

Aυτο το ''φιλικα'' που βαζουμε στο τελος καθε φορα,μου αρεσει πολυ :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστός ο θεατής.

Μήπως υπάρχει κανείς να μου δώσει "πρόχειρα" κανα πλήκτρο του για να παίξω σε κάτι δουλειές που θέλω;

 

j/k

 

Φιλικά.

 

Aυτο το ''φιλικα'' που βαζουμε στο τελος καθε φορα' date='μου αρεσει πολυ :lol: :lol:[/quote']

 

E, μα τα ήθελε τώρα ο κ@#%ς του δε νομίζεις?

 

Όλα ουρανοκατέβατα πια!!?? Λίγο παίδεμα ποτέ δε βλάπτει κα πάντα αποφέρει

 

Μάντεψε πως θα αποφωνήσω...!!

 

Φιλικά

 

Νίκος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Πέστε του τουλάχιστον ότι υπάρχουν πολλές απαντήσεις στο θέμα αν έψαχνε λίγο...

 

Φιλικά, (που είσαι ρε Terumi...)

 

yameth

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι το κανετε αυτο ρε παιδια σε καθε εναν που ειναι καινουργιος στο site? Εχω παρατηρησει την ιδια συμπεριφορα σε πολλα ατομα με παρομοιες περιπτωσεις. Μπορει να μην ξερει ο αλλος απο search και απο υπολογιστες. Μπορει να μην ξερει καν να κανει search στο google.

Ο αλλος προσπαθει να μαθει και βγαινουν οι αλλοι και κανουν και την πλακα τους.

Αν βαριεστε να απαντησετε σε αυτο που ρωταει θα μπορουσατε να μην απαντησετε καθολου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι το κανετε αυτο ρε παιδια σε καθε εναν που ειναι καινουργιος στο site? Εχω παρατηρησει την ιδια συμπεριφορα σε πολλα ατομα με παρομοιες περιπτωσεις. Μπορει να μην ξερει ο αλλος απο search και απο υπολογιστες. Μπορει να μην ξερει καν να κανει search στο google.

Ο αλλος προσπαθει να μαθει και βγαινουν οι αλλοι και κανουν και την πλακα τους.

Αν βαριεστε να απαντησετε σε αυτο που ρωταει θα μπορουσατε να μην απαντησετε καθολου.

 

Λοιπόν πρόσεξε.

 

1. Αποκλείεται κάποιος να μην ξέρει να κάνει ένα απλό search και να γίνεται μέλος σε forum.

 

2. Στο συγκεκριμένο χρήστη μεσολάβησα έτσι ώστε να πάρει το triton extreme σε πολύ προνομιακή τιμή.

 

3. Του έχω δώσει (free) ήχους (6 set) για το ρεπερτόριο που θέλει και πριν καλά-καλά ψαχτεί με αυτά βγαίνει και θέλει κι άλλα.

 

Πριν καλά καλά τεστάρει αυτά που έχει στο extreme (γιατί δεν το έχει πάνω απο 2 βδομάδες) θέλει να τα αποκτήσει όλα. Αυτά δε γίνονται έτσι. Κι εγώ όταν ξεκίνησα δεν είχα τίποτα. Ούτε καν ενα γνωστό ή φίλο πληκτρά που να μου δώσει κατευθύνσεις αλλά έβαλα τον κώλο μου κάτω (παρόλο που το να παίζω δεν είναι η βασική μου δουλειά) και παιδεύτηκα.

 

Αυτό εννοεί ο Chris κι εγώ που του κάνουμε τη σχετική πλακίτσα

 

Νομίζω έγινε σαφές.

 

PS. Τι λέει η πατρίδα? Όλα καλά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι το κανετε αυτο ρε παιδια σε καθε εναν που ειναι καινουργιος στο site? Εχω παρατηρησει την ιδια συμπεριφορα σε πολλα ατομα με παρομοιες περιπτωσεις. Μπορει να μην ξερει ο αλλος απο search και απο υπολογιστες. Μπορει να μην ξερει καν να κανει search στο google.

Ο αλλος προσπαθει να μαθει και βγαινουν οι αλλοι και κανουν και την πλακα τους.

Αν βαριεστε να απαντησετε σε αυτο που ρωταει θα μπορουσατε να μην απαντησετε καθολου.

 

Το θέμα φίλτατε δεν είναι ότι ψάχνει να μάθει κάτι και δεν βοηθήσαμε,ούτε οτι είναι καινούργιο μέλος,αν μη τι άλλο,όλοι υπήρξαμε καινούργιοι στο φόρουμ.Το θέμα που αρχικά σχολιάσαμε "καλοπροαίρετα" ήταν το σκεπτικό του "έλληνα" δυστυχώς και συγνώμη που το αναφέρω έτσι απλά.Όταν δηλαδή ο εν ονόματι του δώσουν την Ναουμι Κάμπελ (ή όπως αλλιώς γράφεται) χωρίς να την έχεις αγγίξει ακόμα μας ζητάει και την Πάμελα ¶ντερσον.Έτσι και να ήθελε κάποιος να τον βοηθήσει έστω και λίγο,διακρίνοντας μια απερισκεψία και εκμετάλευση κάποιων μέσων επικοινωνίας (φόρουμ) το να μπαίνεις δηλαδή σε ένα φόρουμ 2 φορές.1 για να ζητήσεις κάτι και 2η για να δεις αν ενδιαφέρθηκε κανείς. (Η στην περίπτωση που δεν ξαναμπεις όυτε καν 2η φορά) τότε νομίζω αρμόζει αυτή η καλοπροαίρετη "πλακίτσα"¨για να καταλάβει κάποια πράγματα.

 

Υ.Γ.1 Αν δεν ήξερε να κάνει ένα απλό Search,τότε σίγουρα δεν θα μπορούσε να γίνει μέλος σε κάποιο φόρουμ,δεν νομίζεις?

 

Υ.Γ.2 Στο ίντερνετ όλα είναι FREE,αλλά πάτα το ENTER και εσύ ωρε χρηστιαννέ για να το κάνεις Download.....

 

Φιλικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταρχας δεν αναφεροταν αποκλειστικα σε εσας η παρατηρηση μου. (αλλωστε γνωριζομαι με εσας και εχουμε μιλησει και πολλες φορες μεσω msn). Απλα πηρα αφορμη απο το γεγονος αυτο για να μιλησω για το τι εχω παρατηρησει μεχρι τωρα.

 

Αυτο που εχω δει λοιπον ειναι αυτο που γραφω πιο πανω. Ειναι πολλες οι περιπτωσεις ειρωνικων σχολιων προς ατομα που ειναι αρχαρια τοσο στην μουσικη τεχνολογια οσο και στο Ιντερνετ. Και οπως εχω ξαναπει καθονται μερικοι και κανουν αμετρητα ποστ με χαβαλε και απαντηση σε τοσες ερωτησεις καμια.Παρα μονο απαξιωση.

 

Ειδικα την ατακα "κανε search" πολυ την γουσταρουν μερικοι!

 

Σας τα γραφω αυτα επειδη οταν ξεκινησα να γραφω εδω αν και ασχολιομουν χρονια πιο πριν με τους υπολογιστες κι εγω δεν γνωριζα τους κανονες και μου κανανε παρατηρησεις. Kαι συγκεκριμενα (λογω του πρωτου ποστ μου) νομισανε οτι μπηκα για να κανω διαφημηση!!!! Πολυ καχυποψια ρε παιδι μου! Τεσπα!

 

Φιλικά Christodoulos

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου