Προς το περιεχόμενο

Sterling Music man JP100D KOA


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σε όλους.Θέλω να θέσω ένα ερώτημα. Εδώ και μερικές μέρες έχω βάλει στο μάτι δύο κιθάρες, την Wolfgang special και την Sterling JP100D KOA. Για την πρώτη δεν θα ρωτήσω καθώς πετάγομαι μια στο Στόλλα και την δοκιμάζω. Η JP100D Koa τι παίζει? Διάβασα τον αδιάβαστο και σπάνια άκουσα αρνητικά σχόλια. Όλοι μιλούν για το playability της κιθάρας, τον ήχο της καθώς φοράει di marzio και άλλα καλούδια. Το θέμα είναι ότι εμένα με τρώει για καινούργιο όργανο. Έχω μια rare 90s ibanez s540 FMTK custom made, made in japan (Ibanez S540FM Green Free Shipping | eBay) της  οποίας το μόνο θέμα κατά την ταπεινή μου άποψη είναι ότι δεν έχει ανάλογους μαγνήτες συγκριτικά με την ποιότητα κατασκευή και το playability.  Αξίζει τον κόπο να κάνω τη μετάβαση ή θα κλαίω το οργανάκι? Την έχει κάποιος από εδώ και τι άποψη έχει? Δυστυχώς δεν υπάρχει στο Ελλάντα για να τη δοκιμάσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου