Προς το περιεχόμενο

πρόβλημα με Β σε 5άρι σετ flatwound


dimsonic

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γαμώτο διπλοπόσταρα.... Μαγαζί ακριβώς δεν ξέρω (κλείσαν και πολλά ρε γαμώτο....), αλλά από την Αγίων Πάντων και πίσω (δυτικά), δεξιά αριστερά έχει κάμποσα με βιομηχανικά είδη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 47
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

5άρι μπάσο είναι Φώτη.

κανονικά θέλει λίγο ακόμα.

η κλίμακα είναι κανονική 34άρι και στην σολ η αρμονική και το 12 τάστο είναι ακριβώς στη μέση στα 43.2 περίπου.

Αρα είναι εντελώς φυσιολογική για τις άλλες σταδιακά να είναι πιό πίσω και η σι  ακόμα παραπάνω

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορει να κοψει την χορδη.Παρε καβιλια και ζητα η εσωτερικη τρυπα να εχει διαμετσο λιγο παραπανο απο την διαμετρο της χορδης.Μην σου φανει παραξενο ομως που δεν θα δου δωσει η χορδη το 100% της αποδοσης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ηταν φυσιολογικο το βαγονακι τοσο πισο δεν θα ειχες προβλημα.Εχω και 6αρι και δεν ειναι ετσι.Ειναι πολυ μπροστα η γεφιρα.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ηταν φυσιολογικο το βαγονακι τοσο πισο δεν θα ειχες προβλημα.Εχω και 6αρι και δεν ειναι ετσι.Ειναι πολυ μπροστα η γεφιρα.

 

 

Αυτό ακριβώς σκεφτόμουν και εγώ, μάλλον ο κινέζος εργάτης δεν είχε τα κέφια του εκείνη την μέρα στην φάμπρικα.

I can actually hear difference between neck joints.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

product_image_5195_4808.png

 

νομίζω αυτό είναι

  Το πάσο της αλενόβιδας δεν το εμπιστεύομαι Δημήτρη....καλύτερα αυτό που σου πόσταρα εγώ!                                               

5άρι μπάσο είναι Φώτη.

κανονικά θέλει λίγο ακόμα.

η κλίμακα είναι κανονική 34άρι και στην σολ η αρμονική και το 12 τάστο είναι ακριβώς στη μέση στα 43.2 περίπου.

Αρα είναι εντελώς φυσιολογική για τις άλλες σταδιακά να είναι πιό πίσω και η σι  ακόμα παραπάνω

  Καλά δεν σου είπαν ποτέ ότι 5χορδα-6χορδα μπάσα και 7χορδες-8χορδες κιθάρες είναι έργα του Σατανά.......;?  :-X :-X :-X ;D
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου