Προς το περιεχόμενο

Τραγούδια για αρχάριους κιθαρίστες


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το shine on you crazy diamond ειναι καλη περιπτωση για αρχαριους (κάποιας ηλικιας συνηθως!). εχεις ολο το χρονο να μαθεις το bend-up απο ΦΑ σε ΣΟλ. επισης ' date=' καταλαβαινεις οτι οση καλη κιθαρα και να ξερεις, υπαρχει παντα καλυτερη!

 

καλη περιπτωση ειναι το Nothing else matters , σε απλοποιημενη βερσιον. Guns'n.r, τα πρωτα σολο του sweet child o mine, το πρωτο σολο του knockin'on heavens, το dont cry για αρπισμα. Τέλος, black sabbath riffs με καλο μετρημα.[/quote']

 

αυτή είναι άποψη κύριοι! έτσι μάλιστα.αιτιολογημένη πρόταση για αρχάριους με σαφή κατεύθυνση.θυμηθείτε τί γράψατε στην αρχή και θα καταλάβετε την επίθεσή μου.

εύγε nicolas

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 71
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

προς aback : ευχαριστω φιλε μου. παντως, εχω την εντυπωση οτι ειναι πολυ ευκολο να δημιουργηθουν παρεξηγησεις σε τετοιες καταστασεις (φορουμ) . θελει προσεκτικο γραπτο λογο , αλλα αυτο παιρνει χρονο και δεν ειναι παντα εφικτο. anyways...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου