Προς το περιεχόμενο

Χαριζονται Λυκακια


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα παρακαλουσα τους moderator πριν σβησουν την αγγελια να την αφησουν λιγο να "ακουστει"

Παιδια ζητω συγνωμη εκ των προτερων για το ασχετο της αγγελιας αλλα εδω ειναι ενας χωρος που θα δουν την αγγελια οσο το δυνατον περισσοτεροι.

Καποιος φιλος γυρω στις 5-10 Ιουλιου περιμενει τη σκυλιτσα του να γεννησει και χαριζει τα παιδια της

Η μαμα ειναι Βελγικος Λυκος και ο μπαμπας επισης Βελγικος Λυκος..

Προσεξτε καλα σας παρακαλω τα σκυλακια δεν ειναι παιχνιδια ουτε μουσικα οργανα του στυλ δε μου κανει το δινω..μολις παρεις το κουταβι ειναι δεσμευση για τα επομενα 10-15 χρονια της ζωης σου

Πριν 2-3 μερες εχασα απο γεραματα το δικο μου σκυλο και αφησε κενο που δεν αναπληρωνεται απο κανεναν αλλα αξιζε ολη η διαδρομη.Και οταν λεω διαδρομη εννοω μεχρι να μεγαλωσει το ζωο θελει υπομονη...πολυ υπομονη μεχρι να μαθει αλλα δινουν πραγματα που δε σου δινει κανενας ανθρωπος και δεν φανταζετσε οτι μπορειτε να παρετε.Οσοι εχουν σκυλια θα καταλαβουν

 

Αν δεν ενδιαφερει εσας ισως καποιο φιλο σας...Προωθηστε το οσο μπορειτε σε περισσοτερους,Ψυχουλες ειναι και αξιζουν ενα ζεστο σπιτικο που θα βρουν αγαπη

 

[email protected]

6945-892459

Νικος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...με ενδιαφέρει γιατί έχω ήδη ένα αρσενικό βέλγο και θα ήθελα και ένα θηλυκό...περιοχή?

Είναι γνήσια?

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου