Προς το περιεχόμενο

Breath - Rock Ballad


sotiroubas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τώρα που έφυγε ο χιονιάς και λυώσανε τα πάντα

μου άνοιξε η όρεξη να παίξω μιά μπαλάντα. ;D

 

Χρόνια πολλά και καλή χρονιά.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ειναι το ειδος της μουσικης που μου αρεσει η που επιλεγω να ακουω, παροτι κιθαριστας, αλλα μου αρεσε. Κατι στο ρυθμικο του πραγματος, κατι στη μελωδια, καθησα και το ακουσα (στα περισσοτερα instrumental κλεινω τη σελιδα στα πρωτα 50sec).

 

Σαν παρατηρηση, υπαρχουν καποια θεματακια με το timing.

2 things are infinite:the universe&human stupidity

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ειναι το ειδος της μουσικης που μου αρεσει η που επιλεγω να ακουω, παροτι κιθαριστας, αλλα μου αρεσε. Κατι στο ρυθμικο του πραγματος, κατι στη μελωδια, καθησα και το ακουσα (στα περισσοτερα instrumental κλεινω τη σελιδα στα πρωτα 50sec).

 

Σαν παρατηρηση, υπαρχουν καποια θεματακια με το timing.

Χαίρομαι που σ'άρεσε τελικά fenderiarhs, αφού δεν το έκλεισες και στα πρώτα 50σεκόντια, μπορεί στα 51 να κάηκα ;D,(έ τότε είμαι θεός :P :P), κι εγώ δεν τρελαίνομαι για τα instrumental  δυστυχώς δεν έχω άλλο τρόπο να εκφραστώ για την ώρα.

 

Πάντως υπάρχουν instrumental που είναι διαμάντια, και ακούγοντας τα αναθεωρούμε πολλά.

 

Νατανε μόνο τα θέματα του timing θα ήταν καλά, εδώ υπάρχουν θεματάρες...

 

Παρ'αυτά ευχαριστώ για την προσοχή σου :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαίρομαι που σ'άρεσε τελικά fenderiarhs, αφού δεν το έκλεισες και στα πρώτα 50σεκόντια, μπορεί στα 51 να κάηκα ;D,(έ τότε είμαι θεός :P :P)

 

 

Για την ακριβεια το ακουσα δις.

2 things are infinite:the universe&human stupidity

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ του γουστου μου η βασικη μελωδια και ωραιες οι φρασεις που παιζεις Σωτερ.

Τα διαφορα στα του ρυθμου και τα ρεστα,δεν τα εξεταζω διοτι ειμαι σιγουρος οτι καποια στιγμη θα κατσεις και θα φτιαξεις οσα κομματια εχεις,θα τα σενιαρεις να γινουν ακομα πιο ωραια. ;D

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαζί με αυτό, πρέπει να έχεις καμιά δεκαπενταριά-είκοσι κομματάρες έτοιμες! :)

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ του γουστου μου η βασικη μελωδια και ωραιες οι φρασεις που παιζεις Σωτερ.

Τα διαφορα στα του ρυθμου και τα ρεστα,δεν τα εξεταζω διοτι ειμαι σιγουρος οτι καποια στιγμη θα κατσεις και θα φτιαξεις οσα κομματια εχεις,θα τα σενιαρεις να γινουν ακομα πιο ωραια. ;D

Γιώργο έχεις κάποιο σχέδιο, κάποιο τρόπο,  τέλος πάντων καμιά ιδέα για το σενιάρισμα, γιατί εγώ δεν είμαι σίγουρος για παρά πέρα, δεν είναι θέμα του να στρωθεί κάποιος και να αφιερωθεί στην τελειοποίηση μουσικού υλικού, υπάρχουν άλλοι παράγοντες.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαζί με αυτό, πρέπει να έχεις καμιά δεκαπενταριά-είκοσι κομματάρες έτοιμες! :)

Η μόνη κομματάρα που έχω έτοιμη είναι το ραβανί που θα φάω τώρα, ήθελα και μιά μπάλα παγωτού κρέμα επάνω, να κάτσει έτσι όμορφα,  ο πλεονέκτης ;D
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιώργο έχεις κάποιο σχέδιο, κάποιο τρόπο,  τέλος πάντων καμιά ιδέα για το σενιάρισμα, γιατί εγώ δεν είμαι σίγουρος για παρά πέρα, δεν είναι θέμα του να στρωθεί κάποιος και να αφιερωθεί στην τελειοποίηση μουσικού υλικού, υπάρχουν άλλοι παράγοντες.

 

Σωτηραγκα,ξερω στα πρηζω κι εχεις δικιο.

Οταν λεω σενιαρισμα εννοω να βαλεις λ.χ πιο αληθινα-οχι τοσο μετρονομικα- τυμπανα,να ακολουθουν τις δυναμικες σου στο παιξιμο.

Ενα μπασο.

Μια ψιλη διορθωση σε ρυθμικα/τονικα "ατοπηματα" ;D

Απλα πραγματα που νομιζω οτι θα κανουν ακομα καλυτερο το ηδη δυνατο υλικο σου.Εχεις πραμα ρε φιλε και μαλιστα καλο,ειλικρινα το λεω.

Ηχο,παιξιμο,φρασεις,κομματια σχεδον ετοιμα δηλ.

Κι αν κατι χρειαστει,οτιδηποτε,θα βρουμε ακρη.

Παντα βοηθανε οι νοιζαιοι,ειναι καλα παλικαρια. :)

Τωρα θα πεις οτι τα λεει καποιος που ειναι χειροτερος.

Bεβαιως,το βασικο και ουσιαστικο ειναι να παιζεις,να γουσταρεις,να σε ακουμε,να γουσταρουμε κι εμεις κι αυτο γινεται και τωρα.

Αρα στο φιναλε,διαγραψε τα ολα και βαρα!

 

Αυτα χωρις παρεξηγα.

Συμπαθα με αδερφε,θα σταματησω να σου τα σπαω. :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου