Προς το περιεχόμενο

Περι ανέμων, υδάτων και αυτοκινήτων ! ! !


nathanlyk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχω γιούγκο λευκό και θέλω οι φίλοι μου να τρώνε τα χαλίκια μου στα φανάρια. Πάει;

 

Στις υπάρχουσες βάσεις μπορεί να μπει κινητήρας από Lancia Delta Integrale. Αλλά μετά βάλε και ενισχύσεις παντού μην κόψει το αμάξωμα στα δύο. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Εδιτ: εννοείται ότι πρέππει να του βάλεις και αεροτομή-σιδερώστρα και μπλε λαμπάκια στα πιτσιλιστήρια. Αλλιώς δε θα δουλεύει σωστά..

Fender να πιάνεις, Harley Benton να γίνεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Πωλείται FIAT UNO '95, μετατροπή 3.000cc, κατεβασμένο (σαύρα) με 7 αντιστρεπτικές δοκούς, και tremolo block και δυο διπλά λαμπάτα καρμπυλατέρ. (2.5 εκατομμύρια έχω χώσει μόνο για ήχο.)

Τιμή τζάμπα 4000 ευρώ με καινούρια λάστιχα καραφλά.

Δώρο η κάσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το tremolo block τι υλικο ειναι?

σε ενδιαφερει ανταλλαγη με fiat punto gt? 19" ζου-λου(βρισκει λιγο στους θολους αλλα δεν πειραζει!), υπερκυβισμενο στα 2000cc, 2 τουρμπινες. μπουρι που χωραει μεσα γατα με 4 γατακια και δωρο ο Ari Vatanen ενσωματωμενος στο καθισμα του συνοδηγου...

 

Στειλε pm αν ειναι... :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι βελτιώσεις, μετατροπές κ.λ.π. είναι παίδεμα ρε παιδια, κόπος και χρήμα . Εγω βαρέθηκα, καλύτερα να πάρεις κατι εργοστασιακό γρήγορο να κάνεις την δουλειά σου και να είσαι και σίγουρος.

 

Γι αυτό κι εγώ πηρα την Λαμποργκινι μου πριν 2 χρόνια και καθάρισα

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου