Προς το περιεχόμενο

Μουσικό Forum είναι, όχι αίθουσα πυγμαχίας


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είναι κρίμα το πιό ενδιαφέρον forum στη χώρα μας, να μεταβάλλεται τόσο συχνά σε ρίνγκ.

 

Έχω χάσει το λογαριασμό. Δυστυχώς πάρα πολλά άρθρα που ξεκινούν εξαιρετικά, καταλήγουν σε πόλεμο του "η δική μου άποψη είναι η μόνη/σωστή/απλώς Θεϊκή", "μου είπες, σου είπα, του είπε, δεν έπρεπε, όχι έπρεπε να του πει" με το θέμα του αρχικού ενδιαφέροντος να εξανεμίζεται μπροστά στο ξεκατίνιασμα.

 

Δεν είναι ανάγκη να "νικήσει" κανείς, δεν μαχόμαστε εδώ μέσα, μπορούμε απλώς να έχουμε διαφορετική άποψη και να συνεχίσουμε να συνυπάρχουμε στον πλανήτη μουσική.

 

Καλησπέρα σε όλους...

Hot Dog .......................

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι κρίμα το πιό ενδιαφέρον forum στη χώρα μας, να μεταβάλλεται τόσο συχνά σε ρίνγκ.

 

Έχω χάσει το λογαριασμό. Δυστυχώς πάρα πολλά άρθρα που ξεκινούν εξαιρετικά, καταλήγουν σε πόλεμο του "η δική μου άποψη είναι η μόνη/σωστή/απλώς Θεϊκή", "μου είπες, σου είπα, του είπε, δεν έπρεπε, όχι έπρεπε να του πει" με το θέμα του αρχικού ενδιαφέροντος να εξανεμίζεται μπροστά στο ξεκατίνιασμα.

 

Δεν είναι ανάγκη να "νικήσει" κανείς, δεν μαχόμαστε εδώ μέσα, μπορούμε απλώς να έχουμε διαφορετική άποψη και να συνεχίσουμε να συνυπάρχουμε στον πλανήτη μουσική.

 

Καλησπέρα σε όλους...

 

πολυ αυθαίρετη διαπίστωση για να σχολιαστεί.

Πρεπει να γινεις πιο συγκεκριμένος.

 

 

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε μου, είσαι απαράδεκτος.

Αυτό που λες προσβάλλει τη νοημοσύνη μας, λες και η δική σου άποψη είναι η μόνη.

Αν νομίζεις ότι θα έρχεσαι εδώ να μας λες το μακρύ σου και το κοντό σου, γελάστηκες.

 

 

(καλά το πάω;  ;D  )

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι κρίμα το πιό ενδιαφέρον forum στη χώρα μας, να μεταβάλλεται τόσο συχνά σε ρίνγκ.

 

Έχω χάσει το λογαριασμό. Δυστυχώς πάρα πολλά άρθρα που ξεκινούν εξαιρετικά, καταλήγουν σε πόλεμο του "η δική μου άποψη είναι η μόνη/σωστή/απλώς Θεϊκή", "μου είπες, σου είπα, του είπε, δεν έπρεπε, όχι έπρεπε να του πει" με το θέμα του αρχικού ενδιαφέροντος να εξανεμίζεται μπροστά στο ξεκατίνιασμα.

 

Δεν είναι ανάγκη να "νικήσει" κανείς, δεν μαχόμαστε εδώ μέσα, μπορούμε απλώς να έχουμε διαφορετική άποψη και να συνεχίσουμε να συνυπάρχουμε στον πλανήτη μουσική.

Η εκκλησία σε έστειλε? ;D ;D

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Φίλε μου, είσαι απαράδεκτος.

Αυτό που λες προσβάλλει τη νοημοσύνη μας, λες και η δική σου άποψη είναι η μόνη.

Αν νομίζεις ότι θα έρχεσαι εδώ να μας λες το μακρύ σου και το κοντό σου, γελάστηκες.

 

 

(καλά το πάω;  ;D   )

 

 

Εσύ προσβάλεις εμάς,με τις ανακρίβειές σου.Αυτό που λέω εγώ είναι πιο μακρύ απ'το δικό σου,το κοντό.

 

(καλά το πας :P :P :P )

More is more. Yngwie Malmsteen

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι κρίμα το πιό ενδιαφέρον forum στη χώρα μας, να μεταβάλλεται τόσο συχνά σε ρίνγκ.

 

Έχω χάσει το λογαριασμό. Δυστυχώς πάρα πολλά άρθρα που ξεκινούν εξαιρετικά, καταλήγουν σε πόλεμο του "η δική μου άποψη είναι η μόνη/σωστή/απλώς Θεϊκή", "μου είπες, σου είπα, του είπε, δεν έπρεπε, όχι έπρεπε να του πει" με το θέμα του αρχικού ενδιαφέροντος να εξανεμίζεται μπροστά στο ξεκατίνιασμα.

 

Δεν είναι ανάγκη να "νικήσει" κανείς, δεν μαχόμαστε εδώ μέσα, μπορούμε απλώς να έχουμε διαφορετική άποψη και να συνεχίσουμε να συνυπάρχουμε στον πλανήτη μουσική.

 

Καλησπέρα σε όλους...

 

Μan καλα τα λες και δεν ειρωνευομαι.Απλα ο τροπος που γραφεις ειναι σαν κιθαριστας ισως γιαυτο να σε παρεξηγησουν.Εχω παρατηρησει πως οι περισσοτεροι κιθαριστες εχουν το κολλημα να λουζουν ενα θεμα για το ποιος εχει δικιο και ποιος αδικο και φτανουμε στην φαση με το ανεκδοτο εγω το κανω καλυτερα.Αυτο ειναι λυπηρο γιατι πρωτα ειμαστε ανθρωποι και μετα μουσικοι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μan καλα τα λες και δεν ειρωνευομαι.Απλα ο τροπος που γραφεις ειναι σαν κιθαριστας ισως γιαυτο να σε παρεξηγησουν.Εχω παρατηρησει πως οι περισσοτεροι κιθαριστες εχουν το κολλημα να λουζουν ενα θεμα για το ποιος εχει δικιο και ποιος αδικο και φτανουμε στην φαση με το ανεκδοτο εγω το κανω καλυτερα.

Καλό είναι να μην είμαστε ρατσιστές. Και οι κιθαρίστες είναι άνθρωποι και πιθανόν και αυτοί να έχουν κάποια θετικά.

 

Καλό θα ήταν επίσης να είχα ένα σάντουιτς με σολωμό.

 

cartman-hippies.jpg

 

8)

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο τροπος που γραφεις ειναι σαν κιθαριστας

 

γιατι ρε φιλως τον ΒΡΙΖΕΙΣ τον ανθρωπΑ?

 

σου εκανε κατι?

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ντεν καταλαμπαίνει

γουοτ ιζ γιουρ φοκινκ προμπλεμ?

ασε μας ρε φιλαρακι να πλακωθουμε με την ισειχυα μας ναουμεεεεεε!!!!

ωχου!!!!

 

:P :P :P

www.thedamnationproject.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου