Προς το περιεχόμενο

Λαμπατος Ενισχυτης


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 33
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

kosta$ διαβασες τους κανονες του φορουμ οπως σου ειπα ?? εχεις ανοιξει ηδη αλλο θρεντ που ζητας πεταλιερα και σου προτειναμε να πας σε ενισχυτη και τωρα ανοιγεις αλλο θρεντ και ζητας ενισχυτη ?? i mean.............

1ον δεν ξεκινας καλα το θρεντ σου (ενας χαιρετισμος δεν ειναι κοπος)

2ον το θρεντ σου ειναι κατα ΠΟΛΥ ελειπες

3ον οταν ζηταμε την γνωμη καποιου του δινουμε και καποιες παραπανω πληροφοριες για το τι θελουμε αλλιως θα γεμισουμε τον σερβερ με μηνυματα τυπου chat - μην το μπερδευεις

4ον δωσε πληροφοριες

5ον δωσε πληροφοριες

6ον δωσε πληροφοριες

 

ΕΥΗ..........κανε μια παραθεση το πως ανοιγουμε ενα θρεντ για να το διαβασει ο κυριος

 

 

@gdevelek εγω κοιταξα αλλα ενισχυτη δεν βρηκα μονο κατι παπουτσια ;D ;D ;D ;D

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.thomann.de/gr/bugera_v22.htm

 

(υπάρχει και ένας στοκ στον thomann με 240ευρώ)

 

;)

 

Eπίσης υπάρχει και ο blackstar αλλά ο συγκεκριμένος σε αυτά τα χρήματα είναι μόνο ένα watt

 

http://www.thomann.de/gr/blackstar_ht_1r_combo.htm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βλέπω γιάννη σου μπήκε το μικρόβιο των blackstar ;D ;D ;D

 

;D ;D Moυ άρεσε πολύ ο Blackstar σου η αλήθεια να λέγεται ! Όταν ένα νέο μέλος ψάχνει κάτι σε συγκεκριμένα χρήματα παραμερώ προσωπικά γούστα και προτιμήσεις και προσπαθώ να το βοηθήσω ώστε να έχει μια ιδέα ως προς τί ''ακούγεται'' στην πιάτσα, αρκεί βέβαια αυτά που προτείνω να τα έχω ακούσει και ο ίδιος με τα αυτάκια μου, από 'κει και πέρα ας κρίνει ο ίδιος! Υπάρχουν π.χ. και οι VHT σε αυτά τα χρήματα, και έχω ακούσει καλά λόγια, αλλά δυστυχώς δεν τους έχω ακούσει από κοντά...

 

http://www.thomann.de/gr/vht_special_6_combo_ultra.htm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

kosta$ διαβασες τους κανονες του φορουμ οπως σου ειπα ?? εχεις ανοιξει ηδη αλλο θρεντ που ζητας πεταλιερα και σου προτειναμε να πας σε ενισχυτη και τωρα ανοιγεις αλλο θρεντ και ζητας ενισχυτη ?? i mean.............

1ον δεν ξεκινας καλα το θρεντ σου (ενας χαιρετισμος δεν ειναι κοπος)

2ον το θρεντ σου ειναι κατα ΠΟΛΥ ελειπες

3ον οταν ζηταμε την γνωμη καποιου του δινουμε και καποιες παραπανω πληροφοριες για το τι θελουμε αλλιως θα γεμισουμε τον σερβερ με μηνυματα τυπου chat - μην το μπερδευεις

4ον δωσε πληροφοριες

5ον δωσε πληροφοριες

6ον δωσε πληροφοριες

 

ΕΥΗ..........κανε μια παραθεση το πως ανοιγουμε ενα θρεντ για να το διαβασει ο κυριος

 

 

@gdevelek εγω κοιταξα αλλα ενισχυτη δεν βρηκα μονο κατι παπουτσια ;D ;D ;D ;D

 

1oν Αν δεν χαιρετισουμε δεν ανοιγουμε θρεντ?

2oν Αν αναλωθουμε σε 10 γραμμες λεξεων θα ειναι καλυτερο απο το να πουμε οτι θελουμε εναν ενισχυτη λαμπα με 200-250 euro?

3ον Μηπως ειναι λιγο καταπιεστικο και φασιστικο να ανοιγει καποιος θρεντ και να πετιεται καποιος ως ο ''μπατσος'' του φορουμ που δεν ειναι καν moderator και να προσπαθει να υποβαθμισει ενα θεμα που ξεινησε και ισως να βοηθησει τον ανθρωπο να καταληξει καπου?

 

τα παλικαρια πιο πανω εδωσαν μερικες προτασεις για ενισχυτες γιατι να μην συνεχιστει το θεμα?Ποιος ο λογος υπαρξης του φορουμ αν δεν μπορει καποιος χωρις φωνες και παραλογισμους να θεσει ενα ερωτημα και να παρει μια απαντηση? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι ρε παιδιά χαλαρώστε λίγο με τις υποδείξεις.

 

λες και μας κατέστρεψε το φορουμ το παιδι. Λάου λάου.. θα μάθει και την αναζήτηση και όλα.

 

φίλε αν προσθέσεις ακόμα 50 ευρώ στο μπατζετ σου ανοιγουν πολύ ωραίες επιλογές.

Ο ένας δρόμος είναι λαμπάτος όπως λες κι εσυ. Ριξε μια ματιά στον Laney cub12 που δεν αναφέρθηκε ακόμα. Ιδανικός ενισχυτής για σπίτι, πρόβα λάιβ, μικρός ελαφρυς λουπα 12αρι ηχειο. Πολυ καλός.

Μακρία απο τον peavey windsor! κάπου τον πήρε το μάτι μου σε ένα θρεντ και το θυμηθηκα!

 

Ο άλλος δρόμος είναι ο ενισχυτής modelling. Ριξε μια ματιά στους fender mustang.

 

 

προσωπικά σε αυτά τα χρήματα πιστεύω πως ο λαμπάτος δεν είναι πανάκεια, εκτός αν θες ΕΝΑΝ ηχο. Οι μοντελλινγκ ενισχυτές κατά τη γνώμη μου προσφέρουν πολλά σε αυτη την κατηγορία και πλέον η τεχνολογια εχει προχωρήσει, έχουν πολύ καλούς ήχους.

 

Κοιτα και μεταχειρισμένα!

a classic player now...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1oν Αν δεν χαιρετισουμε δεν ανοιγουμε θρεντ?

εσυ οταν συναντας καποιον δεν χαιρετας ?? το βρισκω λογικο

2oν Αν αναλωθουμε σε 10 γραμμες λεξεων θα ειναι καλυτερο απο το να πουμε οτι θελουμε εναν ενισχυτη λαμπα με 200-250 euro?

φυσικα και δεν εννοουσα αυτο - πες μας τι μουσικη παιζεις και μετα το συζηταμε - δεν νομιζω οτι χρειαζοταν την δικη μας βοηθεια για να παει να παρει οτι ενισχυτη λαμπατο γουσταρει - ετσι δεν ειναι ??

3ον Μηπως ειναι λιγο καταπιεστικο και φασιστικο να ανοιγει καποιος θρεντ και να πετιεται καποιος ως ο ''μπατσος'' του φορουμ που δεν ειναι καν moderator και να προσπαθει να υποβαθμισει ενα θεμα που ξεινησε και ισως να βοηθησει τον ανθρωπο να καταληξει καπου?

προσπαθωντας να κανουμε μια λογικη συζητηση παρανοεις το γεγονος οτι τα λεω με ολη την φιλικη διαθεση που με διακατεχει - και απλα για να μην το γυρισουμε σε chat προσπαθησα να του δωσω να καταλαβει με το επομενο ποστ του καποια πραγματα για να βοηθησει και εμας και τον εαυτο του - κανεις δεν ειναι τελειος - και εγω και ΟΛΟΙ μας κανουμε λαθοι στα ποστ μας αυτο δεν σημαινει οτι πρεπει να το συνεχιζουμε - κανω λαθος ??

τα παλικαρια πιο πανω εδωσαν μερικες προτασεις για ενισχυτες γιατι να μην συνεχιστει το θεμα?Ποιος ο λογος υπαρξης του φορουμ αν δεν μπορει καποιος χωρις φωνες και παραλογισμους να θεσει ενα ερωτημα και να παρει μια απαντηση? 

οκ - θα ποσταρω και εγω 50 λαμπατους ΟΤΙ ΝΑ'ΝΑΙ στα λεφτα που ζητησε - εχει νοημα ??

 

επειδη ο γραπτος λογος δεν μπορει να μεταφερει τον "τονο" μιας συνομιλιας σε πληροφορω οτι τα λεω με πολυ συμπαθεια και σε εσενα και στον φιλο kosta$ - μην παρερμηνευουμε τα πραγματα

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου