Προς το περιεχόμενο

Θεωρια Ενισχυτων


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μαλιστα... να δουμε τι αλλο θα μαθουμε!!!

Φιλε μου αν καταλαβα καλα εισαι νεαρος στην ηλικια οποτε τα παιδια στο forum που απαντησαν σιγουρα εχουν καποιες γνωσεις περισσοτερες και απ'οτι καταλαβα ειναι και σωστες.Ακου λοιπον

τι σου λενε αλλα παραλληλα ψαξε και στα βιβλιοπωλεια η στο ιντερνετ μηπως και βρης πληροφοριες με τεχνικους ορους που θα σε βοηθησουν σε μια τυχον επιλογη σου.ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΧΟΜΠΙΣΤΑΣ τοτε καλο ειναι να δοκιμασεις μερικα μηχανηματα χαμηλου κοστους αλλα ικανοποιητικου αποτελεσματος.Αν εισαι; επαγγελματιας η θελεις να γινεις τοτε πας σε αλο επιπεδο .Παντα φιλικα .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και στην τελική μην περιμένεις ο πρώτος σου λαμπάτος να είναι εργαλείο για όλη σου τη ζωή. Πάρε έναν μικρό, πούλα τον, πάρε έναν άλλο, δες πως λειτουργεί και τι σου αρέσει και μετά προχωράς στην επένδυση.

+1000

όχι άλλο κάρβουνο!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι φιλε μου νεαρος ειμαι και εννοειται οτι τους ακουω, για αυτο το λογο κι ολας ζηταω την αποψη τους. Το "να δουμε τι αλλο θα μαθουμε" δεν το εγραψα ειρωνικα, μην γινει καμια παρανοηση! Ναι εχεις δικιο απλα ξερεις η κιθαρα ειναι ενα κολλημα που ξερω πως δεν θα εγκαταλειψω και γι'αυτο το ψαχνω τοσο πολυ με τον ενισχυτη πριν αγορασω. Απο αυριο θα κανω ενα νεο θεμα αν ειναι για να ακουσω προτασεις για ενισχυτες που μπορει να ταιριαζουν στο υφος μου και γενικοτερα σε αυτο που ψαχνω,(τωρα αν θα ειναι χαμηλου κοστους και γενικα αν θα το παω πιο πειραματικα θα το δω!) Ευχαριστω και παλι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου