Προς το περιεχόμενο

Μεταχειρισμένα πιατίνια


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 31
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

οπότε οτι προλάβουμε να αρπάξουμε γιατί βλέπω να τα φέρνουν στα ίσα

εξού κ η ''κρίση''

Έτσι νομίζω και εγώ...η μόνη μας ελπίδα είναι να τη πέσουν οι κερδοσκόποι στην Αγγλία για κανα 2-3 μήνες και να τουμπάρουν τη λίρα. Ρε τι τραβάμε για να πάρουμε κανα 2 εξαρτήματα...οικονομολόγοι γίναμε...

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

xaxaxa

ετσι είναι ειδικά εμεις οι ντραμερ πρεπει να ξερουμε τα παντα

 

Εγώ δε είμαι drummer...ελπίζω να μην πειράζει...

 

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ριξε μια ματια εδω..ειχα παρει ενα σετ hi hat και ειμαι πολυ ικανοποιημενος.

 

http://stores.ebay.co.uk/Sex-Cymbal-Music_CYMBALS_W0QQ_fsubZ7979083QQ_sidZ47716778QQ_trksidZp4634Q2ec0Q2em322

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aπό ευρώπη δεν έχεις τελωνεία. Από αμερική με usps ems πάλι δεν θα έχεις. Τ

 

Εγω προσφατα ειχα πολυ δυσσαρεστη εμπειρια απο τελωνεια.Εχουν ξυπνησει εκει μεσα δεδομενου οτι το κρατος εχει αναγκη απο ρευστο και σου ρουφανε το αιμα.Ενω περσι εκανα δεκαδες αγορες απο τριτες χωρες και πληρωνα μονο 3 ευρω φετος με πηδ@@@@νε με φπα 21 % πλεον δασμους !!!!! Επισης να τονισω οτι εκανα εισαγωγη και με USPS και με εταιρεια courier (DHL) στις ανω 2 περιπτωσεις οποτε δεν παιζει ρολο εαν ειναι με usps

 

ebay ευρωπης μονο για εμενα πλεον

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν απο 20 μέρες πήρα ένα τομ(σχετικά μεγάλο κουτί) από αμερική με Usps ems χωρίς πρόβλημα ούτε καν 3ευρώ χρεωση...... μάλλον είσαι άτυχος και εγώ τυχερός..... ;D ;D ;D ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν απο 20 μέρες πήρα ένα τομ(σχετικά μεγάλο κουτί) από αμερική με Usps ems χωρίς πρόβλημα ούτε καν 3ευρώ χρεωση...... μάλλον είσαι άτυχος και εγώ τυχερός..... ;D ;D ;D ???

 

Ανεκαθεν ηταν θεμα τυχης το τελωνειο φιλε μου....Γιαυτο ειμαστε τετοιο μπουρδ@@λο !!

 

Δεν νοειται να πηγαινω Τουρκια να φερνω 11 πιατα και να τα περναω αερα και τωρα απο τριτη χωρα παλι να μου ζητανε φπα 21 %, εξοδα handling , πρακτοριακα ,δασμους και αλλες παπαριες  >:(

 

Αυτο μου θυμιζει την ιστορια με το Βοσκοπουλο που τωωωωρα το ανακαλυψαν οτι φοροδιεφευγε.. ..Δηλ σκεψου τοσα χρονια ποσα εσοδα εχει απωλεσει το Ελληνικο δημοσιο απο δασμους και φπα που δεν εισπραττονταν οταν επρεπε, γιατι λαδωνοταν ο καθε τελωνειακος...

 

Αι σιχτιρ τσαντιστηκα !!!! >:(

 

Λοιπον φιλε για να ξαναγυρισω στο θεμα μας να και ενα....μυστικο για μεταχειρισμενα πιατα  ;)

http://www.grahamrusselldrums.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου