Προς το περιεχόμενο

Ακόρντα Ελληνικα-Ξενα


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ειμαι webdesinger και κιθαριστας, εχω κανει ενα απλο, μη εμπορικο σαιτ, οπου ανεβασα ολα μου τα ακορντα που μαζευα αρκετα χρονια κυριως για προσωπικη χρηση.

 

www.music.esa.gr

 

οσοι φιλοι του noiz.gr  θελουν ,μπορουν να το χρησιμοποιουν αφοβα!! 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με μια πρώτη ματιά φαίνεται ενδιαφέρον, κυρίως για τα ξένα κομμάτια.

Στο μέλλον σκέφτεσαι να δώσεις τη δυνατότητα και σε εγγεγραμένα μέλη του site σου να ανεβάζουν ακόρντα ή μόνο εσύ ως admin θα μπορείς να το κάνεις αυτό;

 

ειμαι σιγουρος οτι πολλοι θα το εκτιμησουν.

αλλα μην ξεχνατε:

 

kithara_paralia_prostima_elleipsis_prototypias.jpg

 

;D ;D μου θυμίζει μια επιγραφή σε τοίχο του Carpe Diem στη Θεσ/νίκη:"η μπάντα δεν παίζει το Να μ'αγαπάς",

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με μια πρώτη ματιά φαίνεται ενδιαφέρον, κυρίως για τα ξένα κομμάτια.

Στο μέλλον σκέφτεσαι να δώσεις τη δυνατότητα και σε εγγεγραμένα μέλη του site σου να ανεβάζουν ακόρντα ή μόνο εσύ ως admin θα μπορείς να το κάνεις αυτό;

 

 

Κοιτα οπως σου ειπα το εκανα γιατι ηθελα να εχω τα τραγουδια που εχω στη συλλογη μου διαθεσιμα απο οποιοδηποτε PC.

Τωρα αν υπαρχει εινδιαφερων απο καποιους αλλους εδω μεσα να βοηθησουν θα ηταν ευχης εργο...

Απο πλευρας υποδομης υπαρχουν ολα τα εργαλεια για να γινει κατι τετοιο.

Βεβαια ολα αυτα με την συγκαταθεση των admin του noiz.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μatawan κλέβεται αμέσως - έχω να το δείξω σε ένα φίλο μου... ;D

 

Καλό το σάιτ, μου θύμισε και δυο-τρία τραγούδια που ήθελα να βάλω στο ρεπερτόριο (πχ. το Killing Moon). Ευχαριστούμε!

 

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν μου επιτρέπεις μια επισήμανση, χρειάζεται να διορθώσεις τους τίτλους κάποιων τραγουδιών,

πχ δεν υπάρχει τραγούδι του Bowie "Ground control to major Tom"...,αλλά λέγεται "Space Oddity"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Παιδιά προσπάθησα και μου βγάζει ότι υπάρχει ένα σφάλμα με κάτι που λέγεται Phoca Download.Any ideas?  ???

More is more. Yngwie Malmsteen

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά προσπάθησα και μου βγάζει ότι υπάρχει ένα σφάλμα με κάτι που λέγεται Phoca Download.Any ideas?  ???

 

Ναι εκανα καποια βλακεια με το download. Τωρα διορθωθηκε .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν μου επιτρέπεις μια επισήμανση, χρειάζεται να διορθώσεις τους τίτλους κάποιων τραγουδιών,

πχ δεν υπάρχει τραγούδι του Bowie "Ground control to major Tom"...,αλλά λέγεται "Space Oddity"

 

Εχεις δικιο θα διωρθωθει και αυτο σε λιγο καιρο οπως και καποια αλλα προβληματακια....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου