Προς το περιεχόμενο

Προτείνετε καλούς μετρονόμους


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα παιδιά σας δίνω ένα βιντεακι που βρήκα από Planet X(αξίζει να το δείτε)και αν μπορείτε να μου προτείνετε  2-3  καλούς μετρονόμους! Ευχαριστώ πολύ ¨)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

[flash=200,200]

 

 

Φήμες θέλουν το συγκεκριμένο έργο να ακουγεται καλυτερα σε μπλού ρει παρά στο βινύλιο... φαντάζομαι ίσως επειδη το τσικ του πικ απ να μπερδευεται ατέχνως με τα εμπνευσμένα κλικ των μετρονόμων!  ;D

Everybody lies...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειδα το video!

 

Γ@μω τα μπασα ...

...

....καραγ@μω τα πληκτρα(ΚΑΛΑ ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΩ ... τα ντραμς εννοουσα )!

Μια ασχετη ερωτηση ... αυτοι που παιζουν ... περναν καλα?Γιατι αν περναν καλα εγω παω πασο και μπραβο στα παιδια και με τα ουλα τους!

 

Απο μετρονομο(για να ειμαστε και στο θεμα μας) εγω εχω να σου προτεινω ... τον λιγοτερο σπαστικο στο ακουσμα!

Πιστεψε με ... ολοι το ιδιο μετρανε.Αυτος που σ'ενοχλει λιγοτερο ... κανει για σενα!

Live fast , die ... hard!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο μετρονομο(για να ειμαστε και στο θεμα μας) εγω εχω να σου προτεινω ... τον λιγοτερο σπαστικο στο ακουσμα!

Πιστεψε με ... ολοι το ιδιο μετρανε.Αυτος που σ'ενοχλει λιγοτερο ... κανει για σενα!

Μήπως η καλύτερη λύση για τ'αυτάκια μας είναι ένα drum mashine με καλούς ήχους?

Στά μείον βέβαια το ανεβασμένο κόστος αλλά επειδή έχω τρελαθεί με το μαρτύριο του κλίκ μάλλον θα τ΄αποφασίσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οτι καλυτερο υπαρχει ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Αν και νομιζω οτι καπου τον εχω ξαναδει εδω μεσα να γυρναει ο συγκεκριμενος.....αρα ειναι και διαχρονικος και σταθερη αξια ;D ;D ;D

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου