Προς το περιεχόμενο

Κοστος μεταφοράς


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά σόρρυ αν είμαι λίγο Off topic, απλά θα ήθελα να σας ρωτήσω από προσωπικές εμπειρίες, αν θέλω να στείλω τα ντραμς μου πχ από Αθήνα Θεσσαλονίκη, τι κόστος θα πρέπει να πληρώσω? Και καλύτερα με ΚΤΕΛ για πιο οικονομικά, σωστά? Το λέω γιατί τα ντραμς δεν είναι σαν κιθάρα που αποστέλνεται εύκολα... Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι με το κτελ ειναι ακριβοτερα καλυτερη τιμη θα βρεις απο τις μεταφορικες εταιρειες πχ ΛΜ φαρος στο αιγαλεω η στου Ρεντη στη Λαχαναγορα διπλα εχει αρκετες που φορτωνουν καθε μερα για Θεσσαλονικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και πόσο μπορεί να μου πάει το μαλλί? Το λεω γιατί σκέφτομαι για αγοραπωλησιες, να δω αν με συμφέρει στην τελική...

αν σκεφτεσαι για αγοραπωλησιες καλυτερα να κλησεις μια ειδικη συμφωνια με καποια μεταφορικη - κοινως παρε προσφορες απο τις μεταφορικες και δες στο τελος τι ειναι καλυτερο - ετσι οπως το ρωτησες φαινοταν οτι ηθελες να το κανεις 1 φορα !!!

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν σκεφτεσαι για αγοραπωλησιες καλυτερα να κλησεις μια ειδικη συμφωνια με καποια μεταφορικη - κοινως παρε προσφορες απο τις μεταφορικες και δες στο τελος τι ειναι καλυτερο - ετσι οπως το ρωτησες φαινοταν οτι ηθελες να το κανεις 1 φορα !!!

 

Αχ παιδιά δεν σας έδωσα να καταλάβετε ακριβώς . Σκεφτομαι να πουλησω κάτι ηλεκτρονικα ντραμς με σκοπό ανταλλαγή με ακουστικά ντραμς. Το θέμα μου είναι αν με συμφέρει για ανταλλαγη με παιδιά απο άλλη πόλη γιατι αν το κόστος είναι μεγάλο κ απο τις δυο πλευρές μπορει να μην συμφέρει στην τελική

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αχ παιδιά δεν σας έδωσα να καταλάβετε ακριβώς . Σκεφτομαι να πουλησω κάτι ηλεκτρονικα ντραμς με σκοπό ανταλλαγή με ακουστικά ντραμς. Το θέμα μου είναι αν με συμφέρει για ανταλλαγη με παιδιά απο άλλη πόλη γιατι αν το κόστος είναι μεγάλο κ απο τις δυο πλευρές μπορει να μην συμφέρει στην τελική

τωρα καπως καλυτερα - γιατι δεν κανεις προταση στο ετερο ατομο να πληρωσετε μισα μισα την μεταφορικη που θα τα παρει απο εσενα και θα τα παει σε αυτον και αυτος θα τα βαλει στην ιδια μεταφορικη τα δικα σου/του και θα τα φερει σε εσενα - ή και τουμπαλιν ?

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε πολυ ''χοντρές γραμμές'' υπολόγισε στις μεταφορικες απο 7-10 ευρώ το δεμα (για μεγεθος ταμπουρο-τομ) ή θα σου πουν πχ 50 για όλα, κάτι ανάλογο υπολογισε και για τα κτελ με τα μικρά δέματα γύρω στα 5 και τα μεγαλά στα 15... το πιο βασικό είναι όμως να γίνει η μεταφορά με σεβασμό στο περιεχόμενο και να μην ταλιπωρηθούν στην φορτοεκφορτωση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου