Προς το περιεχόμενο

Μουσικοί στα τρελά νερά


Προτεινόμενες αναρτήσεις

...όχι, δεν είναι αγγελία, οπότε περικαλώ να μην εκληφθεί αναλόγως. Το λες και προβληματισμό.

 

Έχει καιρό λοιπόν που βρίσκομαι στην Χαλκίδα, και μετά από μεγάαααλη (τεράστια) απουσία μου από τα μουσικά δρώμενα, ε μου'λειψε κι εμένα η φάση της μπάντας! Ψάχνοντας λοιπόν μπας και υπάρχει κανείς ομολογώ πως δεν βρήκα ΚΑΝΕΝΑΝ. Είναι δυνατόν ρε παιδιά; Δεν υπάρχει κανείς;;;

 

Αν υπάρχει κανένας Χαλκιδαίος ας ρίξει κανα σύρμα μπας και γνωριστούμε όσοι νοματαίοι φασαριόζηδες είμαστε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναλόγως τα κέφια! Όχι Ελληνικά πάντως. Απ'τα υπόλοιπα έχω παίξει τα πάντα και δεν έχω και τρελές προτιμήσεις ή περιορισμούς με το είδος, αν και τείνω προς τη rock & μέτσαλ μεριά. Χαλκίδα βρίσκεσαι εσύ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα ατομα υπαρχουν, τα ωραρια και οι συνθηκες ειναι περιεργες. Προσπαθουμε για παραδειγμα εδω κι ενα μηνα να βρεθουμε 4-5 ατομα και ολο κατι συμβαινει σε καποιον και ακομα τιποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα δεν βρεθηκαμε ακομα. :P Μονο με τον τραγουδιστη μιλαμε που τον ξερω απο μικρος (και κακως που δεν εγινε επαγγελματιας, τωρα δεν θα ηταν Ελλαδα, μιλαμε για απιστευτη φωνη...), τους αλλους εγω δεν τους εχω δει ακομα. Προσπαθει ο φιλος μου να μας φερει σε μια πρωτη επαφη σε ενα στουντιο αλλα μεχρι τωρα δεν...Με ειχε φαει να κανουμε κατι, και οταν τελικα εγω εδεησα δεν μπορουσαν αυτοι. ::)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου