Προς το περιεχόμενο

Ωδειο για κλασσικη αρμονια


Homi

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημερα σε ολους.Οπως αναφερω και στον τιτλο ψαχνω ωδειο για μαθηματα κλασσικης αρμονιας στην αθηνα.Επειδη ομως εχω κανει μαθηματα ξερω οτι σε οτι επιπεδο και αν βρησκομαι στα ωδεια θα παρακολουθησω τουλ 2 χρονια.Θα θελα να μου προτεινετε καποιο καλο ωδειο για να παρω το πτυχιο του ειδικου αρμονιας και μια ιδεα για τις τιμες.

Ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Εχω ενα πολυ καλο καθηγητη να σου προτεινω,σε ενα πολυ καλο ωδειο στην Ηλιουπολη. Κανω το ειδικο αρμονιας μαζι του και σου τον προτεινω γιατι θα σου διδαξει την αρμονια με ενα τροπο που θα σκεφτεσαι σα μουσικος.... κι οχι σα μαθητουδι που λυνει στις πανελληνιες τα SOS που του ειπαν στο φροντιστηριο χωρις να κατεχει το αντικειμενο.

 

  Για την ακριβεια,θα πρεπει να ακολουθεις τους κανονες της αρμονιας αλλα θα αποκτησεις κριτικη σκεψη μαζι του, και θα ξερεις γιατι τους ακολουθεις. Ετσι σιγα σιγα θα σου γινουνε βιωμα και θα λυνεις πιο ευκολα τα θεματα, με τον ιδιο τροπο που μιλας τα Ελληνικα σωστα χωρις να ακολουθεις κανονες του τυπου "το απαρεμφατο μπαινει πριν το επιθετο" και να πελαγωνεις....

 

 Οι τιμες ειναι γυρω στα 120 - 140 ευρω το μηνα, συν 70 εγγραφη. Ξερω οτι τσουζουν λιγο,αλλα οπου και να πας καπου τοσο θα ειναι. Αν ειναι πιο κατω, μαλλον θα ειναι αναλογες του επιπεδου...

 

  Δεν ξερω ομως αν επιτρεπεται να σου δωσω τα στοιχεια στο forum. Ας μας λυσει την απορια καποιος moderator.Αν οχι, θα σου στειλω π.μ.

 

.... Λεει ελα ντε και το ντε ερχεται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου