Προς το περιεχόμενο

SOS Θυμα απατης σε ανταλλαγη


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια επεσα θυμα απατης σε ανταλλαγη,εγω εστειλα το οργανο κανονικα αλλα ο αλλος δεν εστειλε ποτε.Τι κανω τωρα?Αν εχει συμβει και σε καποιον αλλο φιλο ας επικοινωνησει μαζι μου παρακαλω,θα εκτιμησω ιδιαιτερα καθε σας συμβουλη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 60
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

δωσε λιγα παραπανω στοιχεια!

πως εγινε η επικοινωνια σας?

πως εστειλες εσυ το δικο σου πως εστειλε εκεινος το δικο του?

πως ξερεις πως σε γελασε?

μηπως απλα εχει καθυστερησει?

εχεις κρατησει τα στοιχεια του?

διευθυνση ονομα τηλεφωνο και τετοια εννοω!

 

δωσε μας λιγες παραπανω πληροφοριες!

ειναι μελος του νοιζ φανταζομαι,ε?

καλο ειναι να ενημερωσεις και τον αντμιν για να πραξει τα δεοντα απο την μερια του.

πανελιστας και ανταρτομαχητης....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ειναι μελος του noiz η επαφη εγινε μεσω αγγελιας εδω,μετα με συζητηση μεσω skype(ειπε οτι βρισκεται σε γειτονικη χωρα),και η αποστολη εγινε μεσω κτελ για οικονομια στα μεταφορικα.Εγω εστειλα την κιθαρα κανονικα αλλα η δικια του δεν εφτασε ποτε και δεν σηκωνει ουτε απανταει στα μηνυματα που στελνω στο κινητο επικοινωνιας που μου εδωσε.Δεν μπορω να δωσω περισσοτερες πληροφοριες γιατι θα κινηθω νομικα.Στον admin εννοειται οτι θα τον καταγγειλω τουλαχιστον να γλυτωσει κανας αλλος φιλος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωραια.

αν εχει και προφιλ στο noiz.gr και οχι μονο στις αγγελιες κανε μια αρνητικη αξιολογηση για τους επομενους που μπορει να την χρειαστουν.

ακομα, γνωμη μου ειναι πως πρεπει να αναφερεις ανοιχτα το ονομα του.

αν ειναι ακριβως οπως τα λες δεν εχεις να φοβασαι τιποτα.

(φυσικα αυτη ειναι απλα η προσωπικη μου αποψη)

 

τελος, εισαι σιγουρος πως αξιζει το νομικο του πραγματος?

για τι αξια μιλαμε?

 

πανελιστας και ανταρτομαχητης....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας πουμε οτι η κιθαρα κοστολογειται γυρω στα 700 ευρω.Παιδια επειδη οπως σας ειπα θα κανω μηνυση δεν μπορω να αναφερω ανοικτα περισσοτερα στοιχεια,τουλαχιστον οχι ακομα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μόνο που έχω να πώ είναι ΝΤΡΟΠΗ στον δήθεν "μουσικο" που το έκανε.....τι να πώ πρέπει να είναι μεγάλος μ.....κας  >:( >:( >:( >:( Φίλε μου καλό κουράγιο σου εύχομαι στην προσπάθειά σου, πιστεύω όλα θα πάνε καλά...!  :'( Τέτοια μέλη πρέπει να φάνε BLOCK απο το Νόιζ και να μήν ξαναπατήσουν σε σοβαρά φόρουμ σαν το δικό μας.  >:(

-=Music is my Aeroplane=-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Σε αναμονή ενημέρωσης για αποφυγή άλλων θυμάτων. Ελπίζω πάντως να εξελιχθεί θετικά τελικά και να είναι απλά θέμα καθυστέρησης.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου