Προς το περιεχόμενο

Απάτη απο την Νιγηρία


Προτεινόμενες αναρτήσεις

2:35 one of the officers called out:shoot him in the chest, not the head i want his hat.

 

και εμεις ψαχνουμε να δουμε ποσα κομματια ειναι το σωμα τις κιθαρας μας και αν το alder ειναι βαρυ.

Με πιανει η καρδια μου με κατι τετοια.

 

sorry για το offtopic.

Θέλω Rory,Jimi,Stevie ray μαζί live!

Τι ζηταω πια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 300
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Ότι είναι απάτη δεν τίθεται καν θέμα,αλλά η απορία μου είναι τί απάτη ακριβώς μπορεί να κάνει κάποιος απλά γνωρίζοντας τον αριθμό του τραπεζικού σου λογαριασμού;

Κάλλιο αυγά, παρά πουρέ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επ΄ευκαιρίας θα ήθελα να ρωτήσω το εξής:

 

Ας πούμε οτί του στέλνεις τα απαραίτητα στοιχεία για το έμβασμα.Αυτός από τη πλευρά του,σε τι αποσκοπεί?Υποτίθεται οτί πρώτα περιμένεις να "δεις" τα χρήματα στον λογαριασμό σου και μετά του στέλνεις το αντικείμενο.

 

Και το ρωτάω διότι πολλές φορές όντας αγοραστής και επειδή προτιμώ -ειδικά για μεγάλα ποσά- να πληρώνω μέσω εμβάσματος,πολλές φορές ο πωλητής είναι δύσπιστος με τον συγκεκριμένο τρόπο πληρωμής.(Δεν τον αδικώ,λογικό είναι,δεν τον ξέρω δεν με ξέρει.)

"And remember Carol, the last card is the Alien card. We are going to have to build Space-based Weapons against Aliens and all of it is a lie..."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

τί απάτη ακριβώς μπορεί να κάνει κάποιος απλά γνωρίζοντας τον αριθμό του τραπεζικού σου λογαριασμού;

Τίποτα εκτός από το να σου καταθέσει. Απλά το ζητάει γιά αρχή. Μετά όμως θα σου το πάει προς pay pal μεριά και τέτοια. Τι συζητάμε τώρα.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ότι είναι απάτη δεν τίθεται καν θέμα,αλλά η απορία μου είναι τί απάτη ακριβώς μπορεί να κάνει κάποιος απλά γνωρίζοντας τον αριθμό του τραπεζικού σου λογαριασμού;

 

τιποτα δεν μπορει να κανει...αλλα θα αισθανοσουν............ ανετα αν αυτος που...ζητησε το...καπελλο του κακομοιρη ηξερε τα ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ σου στοιχεια? :-\

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επ΄ευκαιρίας θα ήθελα να ρωτήσω το εξής:

 

Ας πούμε οτί του στέλνεις τα απαραίτητα στοιχεία για το έμβασμα.Αυτός από τη πλευρά του,σε τι αποσκοπεί?Υποτίθεται οτί πρώτα περιμένεις να "δεις" τα χρήματα στον λογαριασμό σου και μετά του στέλνεις το αντικείμενο.

 

Και το ρωτάω διότι πολλές φορές όντας αγοραστής και επειδή προτιμώ -ειδικά για μεγάλα ποσά- να πληρώνω μέσω εμβάσματος,πολλές φορές ο πωλητής είναι δύσπιστος με τον συγκεκριμένο τρόπο πληρωμής.(Δεν τον αδικώ,λογικό είναι,δεν τον ξέρω δεν με ξέρει.)

 

Κοίτα να δεις . . . αφόσον του έχεις δόσει αρ.λογαριασμό - τράπεζα - και το όνομά σου . . . υπάρχουν λογισμικά που σπάνε τους online κωδικούς σου.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η αλλη εκδοχη ειναι να σε κανει να νομιζεις οτι δεν σε κοροιδευει. στο τελος θα ζητησει λογαριασμο paypal. θα σου στειλει mail που θα ειναι σχεδον ιδιο απο paypal που θα λεει οτι πηρες τα λεφτα σου και θα ελπιζει οτι δεν εχεις μπει στο account σου να το εξακριβωσεις επειδη διαβασες το σχετικο mail. αν το στειλεις εχει καλως. αν παλι οχι παμε στον επομενο.

Θέλω Rory,Jimi,Stevie ray μαζί live!

Τι ζηταω πια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως στο Νιγηριανό φίλο που "ενδιαφερόταν" για την Jackson μου απάντησα ότι δεν κάνει για ρέγκε.Τό´πιασε και δεν επέμεινε  ;)

Κάλλιο αυγά, παρά πουρέ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα να δεις . . . αφόσον του έχεις δόσει αρ.λογαριασμό - τράπεζα - και το όνομά σου . . . υπάρχουν λογισμικά που σπάνε τους online κωδικούς σου.

 

Ποιούς...online κωδικούς σου...?Ο αρ. λογαριασμού έχει δικαιούχο/ους που χωρίς την (ενυπόγραφη) εντολή τους δεν κουνιέται μύγα.

 

Εκτός αν μπερδεύεσαι με τις C.C.s

"And remember Carol, the last card is the Alien card. We are going to have to build Space-based Weapons against Aliens and all of it is a lie..."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιούς...online κωδικούς σου...?Ο αρ. λογαριασμού έχει δικαιούχο/ους που χωρίς την (ενυπόγραφη) εντολή τους δεν κουνιέται μύγα.

 

Εκτός αν μπερδεύεσαι με τις C.C.s

 

Δηλαδή θέλεις να μου πείς ότι όταν στέλνεις χρήματα online μέσω τραπέζης σε κάποιον άλλον λογαριασμό τρίτου βάζεις κάπου την υπογραφή σου ? ? ?

Απλά έχεις κάποιους κωδικούς της τράπεζας για να κάνεις την συναλλαγή.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου