Προς το περιεχόμενο

Απάτη απο την Νιγηρία


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 300
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

καλησπερα σε ολους! ειμαι νεος στο FORUM και στην σελιδα!!πρωτη φορα ανεβαζω αγγελια!!μου εστειλε ενας τυπος απο αγγλια με το ονομα cherryl bryan και mail [email protected]. λογικα προκειται για απατη σωστα;

 

Είναι γεγονός πως η Αγγλία είναι μια μικρή χώρα,όπου εξαπανέκαθεν υπήρχε ανησυχητική έλλειψη από gear πάσης φύσεως και όλοι οι Άγγλοι σχεδόν δεν κοιμούνται από την αγωνία και το άγχος τους τα (βροχερά) βράδια,ψάχνοντας εναγωνίως την ελληνική αγγελία των ονείρων τους που θα βάλεις εσύ και εγώ,ώστε αστραπιαίως να επικοινωνήσουν μαζί μας και να ζήσουν τον (greek shopping) μύθο τους...  :D  ;D

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

"And remember Carol, the last card is the Alien card. We are going to have to build Space-based Weapons against Aliens and all of it is a lie..."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mπα μην το λες απο Νιγηρια ειναι και χρησιμοποιυν Eγγλεζικο mail (απο τοτε που ηταν φοιτητες στην Λονδρα η αλλου .Εσυ συνεχισε κανονικα με ντοπιους αγοραστες . ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα σε ολους! ειμαι νεος στο FORUM και στην σελιδα!!πρωτη φορα ανεβαζω αγγελια!!μου εστειλε ενας τυπος απο αγγλια με το ονομα cherryl bryan και mail [email protected]. λογικα προκειται για απατη σωστα;

 

Λογικά, ναι. Αλλά και να μην είναι, πρέπει να είσαι πάντα καλλυμένος. Τι πουλάς και τι σου είπε? Για παράδειγμα, στέλνοντας εντός Ελλάδας ή στο εξωτερικό και μετά να περιμένεις τα χρήματα να σου κατατεθούν, δεν παίζει... Προσωπικά, έχω στείλει/λάβει καμιά 50ριά αντικείμενα απ τις αγγελίες και πάντα με Αντικαταβολή (Ελ.Τα. ή Courier) για να μην έχω θέματα.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mπα μην το λες απο Νιγηρια ειναι και χρησιμοποιυν Eγγλεζικο mail (απο τοτε που ηταν φοιτητες στην Λονδρα η αλλου

 

Σιγα μην ηταν φοιτητες και στην Οξφορδη... ;D...(τα χρηματα που χρειαζονται για ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ  διαβιωσης ενος φοιτητη  στην Αγγλια δεν τα βγαζει ουτε το 1% των Νιγηριανων...σε ΟΛΗ τη ζωη του...,το GDP per capita ειναι δεν ειναι $2500 στη Νιγηρια )...

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σιγα μην ηταν φοιτητες και στην Οξφορδη... ;D...(τα χρηματα που χρειαζονται για ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ  διαβιωσης ενος φοιτητη  στην Αγγλια δεν τα βγαζει ουτε το 1% των Νιγηριανων...σε ΟΛΗ τη ζωη του...,το GDP per capita ειναι δεν ειναι $2500 στη Νιγηρια )...

εάν ο μπαμπάς του ήταν πειρατής?...Τα τελευταία λύτρα που διάβασα, παίζαν στα 3.000.000$...αφού σκέφτομαι και εγώ μία στροφή στη καριέρα μου ;)

Μιά-δυό δουλείες θα κάνω ;D

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχεις μπερδεψει τους Σομαλους με τους Νιγηριανους..παλιοαποικιοκρατη..... ;D..και απορω γιατι ειναι ΕΝΤΕΛΩΣ διαφορετικοι εμφανισιακα μεταξυ τους... ;D ;D ;D

 

Και σιγα μη θελησει ο πειρατης των 3 εκατομμυριων να κλεψει τη μπουρουχοκιθαρα του κακομοιρη του ..μνημονιακου Ελληνα...εγω αν ημουν ο πειρατης θα του εστελνα και κανα τσαμπι μπανανες.. τωρα που εχει πεσει πεινα ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και σιγα μη θελησει ο πειρατης των 3 εκατομμυριων να κλεψει τη μπουρουχοκιθαρα του κακομοιρη του ..μνημονιακου Ελληνα.

Δεν είπα για τον πειρατή...αλλά για τον γιό του, που τον έβαλε ο πατέρας να κάνει προπόνηση...πριν βγεί στη πραγματική ζωή...Δεν έχεις (ακόμα) παιδιά....και δεν ξέρεις!!!! ;D ;D

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου