Προς το περιεχόμενο

Απάτη απο την Νιγηρία


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και το αστειο ειναι οτι στο mail ηρθε και μεταφρασμενο το κειμενο (σιγουρα μεσω google).

 

Γεια σας

 

Ελπίζω να τα πάει μια χαρά ... Είμαι Rudi από Germany.I είμαι επικοινωνήσουμε μαζί σας σχετικά με το πιο πάνω θέμα .. είστε ακόμα ενδιαφέρονται, επιτρέψτε μου να ξέρω και εγώ θα σας στείλουμε μερικές φωτογραφίες και λεπτομέρειες .. Έχω αυτό το στοιχείο σε ένα πολύ καλή και σταθερή κατάσταση .. τιμή μου και είναι λογικό, αν έχετε μια προσφορά, μπορείτε να κάνετε με μια προσφορά συμπεριλαμβανομένων των θαλάσσιων μεταφορών και ασφάλισης στην πόρτα σας .. θα σας ενημερώσω αν το κοστούμι τιμή μου .. όταν ακούω από εσάς, θα σας στείλουμε περισσότερες λεπτομέρειες και φωτογραφίες χάρη

 

Σιγουρα θα ειναι κοστουμι!!!! Χαχαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 300
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Ε ναι οπως λεει και ο neeq γμσ το,πιστευω θα βρεις καποιον που να εχει το προϊον που θελεις να αγορασεις και να το πουλαει,αργα η γρηγορα.

Αν θες πες και τι ειναι αυτο που εχεις στην αγγελια μηπως σου πουν μελη αν ειναι δυσευρετο και αν αξιζει να επικοινωνισεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ειναι τιποτα δυσευρετο αυτο που ψαχνω! Απλα μπηκα στην μπριζα να απαντησω στο mail μονο και μονο για να δω απαντηση(λογικα τραγικη) και οπως ειπα και παραπανω για να ενημερωσουμε και αλλους!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

O "Rudi from Germany" είναι απο Nigeria Lagos...

 

Εχει διαγραφεί καθως και τα μηνύματα του. Εστειλε 100 ο άτιμος μέσα σε λίγες ώρες.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κ επισης νομιζω πως αν ο αγοραστης δεν παρει το προιον ο πωλητης δεν παιρνει χρηματα κ το

 

Αυτο δεν ισχυει. Βλεπεις την καταθεση στο λογαριασμο του ebay και κατ επεκταση του paypal, δινεις την εντολη να σου τα μταφερουν στην τραπεζα σου και στελνεις το αντικειμενο. Αν σου κανουν claim, δεν ξερω πως συνεχεζει η περιπτωση, δε μου εχει τυχει. Φανταζομαι ή συμμορφωνεσαι ή σου κλεινουν το λογαριασμο.

 

Γενικα παντως το κακο με τους μαυρους εχει παραγινει. Ήρθε και σε μενα μηνυμα χτες για αγγελια ζητησης απο τον ¨Γερμανο¨

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φαντάζεστε να πάρει έκταση και όλοι οι απατεώνες να δηλώνουν Γερμανοί αντί για Νηγιριανοί;

 

Ε ρε γλέντια...

Που είσαι SF;;  ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου ηρθε μολις η απαντηση στο mail! Μου εχει στειλει και φωτογραφιες και λεει οτι δεχεται και paypal! Προχωρημενη απατη!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα σε ολους! ειμαι νεος στο FORUM και στην σελιδα!!πρωτη φορα ανεβαζω αγγελια!!μου εστειλε ενας τυπος απο αγγλια με το ονομα cherryl bryan και mail [email protected]. λογικα προκειται για απατη σωστα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου