Προς το περιεχόμενο

Απάτη απο την Νιγηρία


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 300
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Neeq.... η τύπισσα εθεάθει στην Στουρνάρη. Ανοίγει κατάστημα ανταλλαγών και μεταχειρισμένων.

 

Το γιουτιουμπάκι '' έγραψε'' !

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Neeq.... η τύπισσα εθεάθει στην Στουρνάρη. Ανοίγει κατάστημα ανταλλαγών και μεταχειρισμένων.

είναι το 3ο μαγαζί, στο βάθος

 

paremporio_patisiwn4.jpg

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω παιξει με την κορη της, και ειναι πολυ καλή μουσικος. Παιζει απ'ολα τα όργανα, και βαζει πολυ παθος, γι'αυτο και χρειαζεται να αγοραζει καινουρια καθε τοσο, αφου μετα από λίγο χαλάνε.

 

Τωρα παιζει στην Κρατική Ορχήστρα της Νιγηρίας, αλλά μου είπε οτι ενω μεχρι ενα σημειο η  μανα της, της εστελνε κανονικα τα οργανα, σε κάποια φάση σταμάτησαν να στελνουν οι πωλητες.

 

Εγω ειπα απλα τη γνώμη μου, στο κατω κατω γουστα ειναι αυτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσοχη σε ολα τα μελη. !!! σημερα ελαβα ενα μηνυμα στο mail μου απο καποιον Johnny Spainard. Μου λεει οτι ενδιαφερεται να αγορασει τον ενισχητη μου δινοντας μου μαλιστα περισσοτερα χρηματα απ οτι ζηταω!!! αρκει να του δωσω λογαριασμο μου στην τραπεζα και να στειλω το πακετο στην κορη !? του που ειναι στην Νιγηρια !?! μου λεει πως ειναι αμερικανος.

Toυ λεω παιζει η κορη σου κιθαρα? και κανει τον (Κινεζο)

Προσοχη παιδια!

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω παιξει με την κορη της, και ειναι πολυ καλή μουσικος. Παιζει απ'ολα τα όργανα, και βαζει πολυ παθος, γι'αυτο και χρειαζεται να αγοραζει καινουρια καθε τοσο, αφου μετα από λίγο χαλάνε.

 

Τωρα παιζει στην Κρατική Ορχήστρα της Νιγηρίας, αλλά μου είπε οτι ενω μεχρι ενα σημειο η  μανα της, της εστελνε κανονικα τα οργανα, σε κάποια φάση σταμάτησαν να στελνουν οι πωλητες.

 

Της Γουαδελούπης.

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο γνωστός λοχαγός των SAS.

 

Αγαπητέ έχει ήδη ανοιχτεί παρόμοιο νιγηριανό θέμα.

http://www.noiz.gr/index.php?topic=202266.msg786151;topicseen#new

http://www.noiz.gr/index.php?topic=181654.0

 

Εφιστούμε προσοχή.

 

Του χρόνου ίσως πουλάμε και σε αυτούς.

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πριν απο λιγο εστειλε και σε μενα >Προκειται για την ΓΝΩΣΤΗ συμμορια (;;;) Νιγηριανων που και καλα αγοραζουν οργανα πληρωνοντας πλουσιοπαροχα.Τον εσβησα κατευθειαν !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου