Προς το περιεχόμενο

FREEROCK SAINTS debut album by GROOVEYARD RECORDS USA


freerock1974

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είμαστε στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσουμε την κυκλοφορία του πρώτου άλμπουμ των FREEROCK SAINTS από την GROOVEYARD RECORDS USA!

Oι FREEROCK SAINTS είναι η μοναδική female fronted blues rock project band στη χώρα μας που τυγχάνει παγκόσμιας κυκλοφορίας απο την

GROOVEYARD RECORDS USA.

Η αγορά του άλμπουμ θα είναι σε λίγο καιρό διαθέσιμη σε όλα τα ιντερνετικά μαγαζιά CDBABY-AMAZON κτλ  σε φυσική ή digital μορφή (download).

 

Όσοι ενδιαφέρονται να αποκτήσουν μια κόπια  μπορούν να επικοινωνήσουν μέσω του site της μπάντας.(Δεύτερο Link παρακάτω)

 

ΙΝFO:

GROOVEYARD RECORDS - FREEROCK SAINTS - BLUE PEARL UNION

 

freerocksaints

 

SPREAD THE WORD,ROCK & SUPPORT!

 

https://www.youtube.com/watch?v=AccJdZa_X0w

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Σταύρο,

 

Είναι γνωστή η αγάπη μου για ορισμένους μουσικούς εδώ στο νοιζ... Ειδικά στη δική σου περίπτωση (και της μπάντας γενικά) θα έλεγα ότι υπάρχει και μια απορία: Πώς στο Δία προλαβαίνεις τα πάντα; Και τους Super Vintage και τους Freerock Saints (καλό με το freerock... teeheehee). Και είσαι και δάσκαλος (ή όχι πλέον);

 

Γενικά, λοιπόν, θα παραγγείλω τους δίσκους (ΘΕΛΩ να τους πάρω από εσάς και αν είναι δίνω διεύθυνση στην Ελλάδα), αλλά ήθελα να εκφράσω και το θαυμασμό μου για άλλη μια φορά!

 

Μπράβο σας παιδιά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νικολα..

Εισαι αναμεσα σ αυτους που εχουν υποστηριξει με το παραπανω τις δουλειες της μπαντας αλλα και προσωπικες μου.

Νομιζω οτι πρεπει να στο ανταποδωσουμε.

Στειλε στο σαιτ (CONTACT)τα ταχυδρομικα στοιχεια σου στο εξωτερικο και θα λαβεις τα δεοντα ταχυδρομικως οταν παραλαβουμε τις κοπιες που μας αναλογουν απο την εταιρεια.

Αν παλι νιωθεις την αναγκη να μας ξανα-τιμησεις,ΑΦΟΥ παραλαβεις τις φυσικες κοπιες,αγορασε με download το αλμπουμ απο CDBABY-AMAZON.

 

Επειδη ειμαι ακομα δασκαλος,εχω το χρονο να δουλευω ΠΟΛΥ το καλοκαιρι γραφοντας τραγουδια και ηχογραφωντας χαρη στην υπομονη των ανθρωπων που ζουν μαζι μου αλλα και αυτων των μουσικων που αγαπουν αυτο που κανουν ανιδιοτελως.

 

ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ,Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ!

 

PS.Το ονομα στη μπαντα το εδωσε η εταιρεια απο το ονομα του προσωπικου μου στουντιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

FREEROCK SAINTS ε?

Όχι FREEROCK demons, devils, κλπ.

 

Εμφανώς η μπάντα πήρε τον δρόμο της Αρετής (όχι της κακίας, κατά την μυθολογία πάντα).

Ή μήπως η Αρετή πήρε τον δρόμο της μπάντας? :)

 

Σχόλια δεν κάνω.

Τα ξέρεις.

 

ΧΙΛΙΑ ΜΠΡΑΒΟ (και στην Αρετή φυσικά).

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Saints... Saints... Στράτο... Αρετή παιδί μου!

 

Σταύρο: Με τιμάς. Θα σου στείλω και ευχαριστώ. Και φυσικά θα παραγγείλω από CDBaby (ή amazon) γιατί που να κάθομαι να κάνω mp3 από τα CD τώρα! ;D

 

Όσο για το όνομα: οκ. Πάλι καλά που δε βάλανε και το έτος μέσα!

 

Σχετικά με τον χρόνο και το δάσκαλος. Ως δάσκαλος ο ίδιος (όχι σε δημοτικό, όπως εσύ όμως) πάω στοίχημα ότι ένα μεγάλο ποσοστό αυτού που κάνεις στο στούντιο περνάει και στα παιδιά. Με ιστορίες, φωτογραφίες, ηχογραφήσεις και έμπνευση. Πάω στοίχημα! Οπότε η νέα γενιά ροκάδων ξεκινάει από τα χέρια σου! ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Συγχαρητήρια Σταύρο!

Καλή δουλειά. Ακολουθεί μήπως tour?

 

Η αλήθεια είναι πως μπερδεύτηκα κάπως. Δύο ταυτόχρονες κυκλοφορίες... δύο μπάντες. FREEROCK SAINTS και SUPER VINTAGE.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προχθές ειχα γράψει στο Noizbox τι κάνεις και αν εχει κανείς νεα σου και εμφανίστηκες.

Εχω διαίσθηση ο π.......... ;D

Πρώην VARTANIS 🙂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου