Προς το περιεχόμενο

What more to ask - piano theme


messalion

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μανωλη σε ευχαριστω πολυ.Vst ειναι το πιανο,λς να ειχα την δυνατοτητα να ηχογραφησω κανονικο ?  ::) :D Η κιθαρα εξηγω και πιο πανω οτι ηθελα επιτηδες να ειναι χαμηλα και για τον λογο οτι εχει ενα εφφε το οποιο δεν ηξερα πως να το "χωσω" καλα στην μιξη και ετσι μου τεριαζε καλυτερα να μπει στο background :)

Να'σαι καλα φιλε Αρη....Λες να μπορει να γινει πιο......Μεταλ το κομματι ?  ;)

 

Ενταξει δεν νομιζω... Ειναι αργο... Εκτος αν ηθελες να παιξεις Doom... χα χα  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

What the fuck!

Great!

Ρε συ Χρήστο, τζαζεύεις, το ξέρεις? :D

Μπράβο παιδιά.

Να'σαι καλα Στρατο  ;)

Τι εννοεις "τζαζεύω" ? οτι τα χανω σιγα σιγα ? ή οτι κανω κατι σε τζαζ ? :D

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι εννοεις "τζαζεύω" ? οτι τα χανω σιγα σιγα ? ή οτι κανω κατι σε τζαζ ? :D

Έλα τώρα που δεν κατάλαβες!

Είναι πολύ jazzy stuff το κομμάτι. ;)

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι τζαζεύεις Χρήστο. Όπως τα λέει ο Φούζιος είναι. Πολύ καλό.

Έλα τώρα που δεν κατάλαβες!

Είναι πολύ jazzy stuff το κομμάτι. ;)

Ακομα δεν εχω καταλαβει "που" τζαζευει το κομματι  :o

 

Θα συφωνησω με τους ανωτερω κυριους,ειναι πολυ ωραιο.

Σε ευχαριστω πολυ Κυριε  ;)

Αν ησουν στην θεση μου θα αλλαζες κατι ? η ερωτηση παει προς ολους οσους το ακουσανε το κομματι μιας και εχω ενα προβλημα.Οταν ολοκληρωνω κατι μετα κολλαω και ουτε μπορω να προσθεσω αλλα ουτε και να αφαιρεσω.....

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλτατε Μεσσι αν και ο καθενας μπορει να σου πει τα δικα του και πιο πολυ θα μπερδευτεις παρα το αντιθετο,αν αλλαζα κατι θα ηταν να βγαλω την κιθαρα η να αλλαξω τον ο ηχο της.

  Το σιγουρο ειναι οτι θα εμενα περισσοτερο σ'αυτη την ομορφη αλλα μικροσκοπικη μελωδιουλα που μπαινει στο 1,45 γιατι ετσι "χανεται".Κατι σαν αυτο που κανεις με την αλλη που μπαινει καπου στο 3,23 και κρατα πιο πολυ.

Αυτα ετσι για να λεμε μονο διοτι εσυ ξερεις καλυτερα τι και πως θελεις να ακουστει.

Ειναι ομορφο το κομματι ετσι η αλλιως.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλτατε Μεσσι αν και ο καθενας μπορει να σου πει τα δικα του και πιο πολυ θα μπερδευτεις παρα το αντιθετο,αν αλλαζα κατι θα ηταν να βγαλω την κιθαρα η να αλλαξω τον ο ηχο της.

  Το σιγουρο ειναι οτι θα εμενα περισσοτερο σ'αυτη την ομορφη αλλα μικροσκοπικη μελωδιουλα που μπαινει στο 1,45 γιατι ετσι "χανεται".Κατι σαν αυτο που κανεις με την αλλη που μπαινει καπου στο 3,23 και κρατα πιο πολυ.

Αυτα ετσι για να λεμε μονο διοτι εσυ ξερεις καλυτερα τι και πως θελεις να ακουστει.

Ειναι ομορφο το κομματι ετσι η αλλιως.

Αυτο ρωταω και εγω....Η γνωμη καποιου 3ου που ακουει το κομματι (και σαν μουσικοι που ειμαστε εδω μεσα) μπορει να ειναι απο καταλυτικη εως σωτήρια.Μου αρεσουν οι παρατηρησεις σου και θα το κοιταξω.....  ;)

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου