Προς το περιεχόμενο

προγραμμα προστασιας απο ιους


takis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδια ποιο προγραμμα προστασιας να κατεβασω απο το ιντερνετ που να ειναι ..ελαφρυ;

το panda που εχω ξαφνικα σαν να εληξε και δεν μπορω να κανω update!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 28
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Δεν ξέρω αν είναι γενικά το καλύτερο (εγώ πχ χρησιμοποιώ το Kaspersky), αλλά μάλλον είναι το καλύτερο free: AVG Antivirus και μπορείς να το κατεβάσεις εδώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω αν είναι γενικά το καλύτερο (εγώ πχ χρησιμοποιώ το Kaspersky)' date=' αλλά μάλλον είναι το καλύτερο free: AVG Antivirus και μπορείς να το κατεβάσεις εδώ.

 

 

1567

-123

-444

+1.000

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω αν είναι γενικά το καλύτερο (εγώ πχ χρησιμοποιώ το Kaspersky)' date=' αλλά μάλλον είναι το καλύτερο free: AVG Antivirus και μπορείς να το κατεβάσεις εδώ.

 

ola ok!thanks! :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Επ ευκαιρία... (χωρίς να αμφισβητώ την λύση του arp και των υπόλοιπων φίλων... και τα δύο τα είχα χρησιμοποιήσει παλιότερα χωρίς προβλημα),

το πιο ολοκληρωμένο πακέτο προστασίας ενός pc (κατ εμέ), είναι το Zone Αlarm security suite...

http://www.zonelabs.com/store/application?namespace=zls_catalog&origin=global.jsp&event=link.skuList&dc=12bms&ctry=US&lang=en&lid=nav_ss

 

firewall, antivirus & antispyware κάτω από την ίδια στέγη (κοινό interface)...ελαφρό (σαν πούπουλο) και σχετικά εύκολο στον χειρισμό (ρύθμίζω και ξεχνάω μετά ότι υπάρχει..)

δεν είναι free αλλά αξίζει τον κόπο για κάτι τόσο σημαντικό όπως η ασφάλεια στις μέρες μας...από τότε που το εγκατάστησα βρήκα την υγειά... του pc μου χωρίς να ασχολούμαι πλέον ψάχνοντας ή συνδυάζοντας διάφορα προγραμματάκια αμφιβόλου προελευσης και αποτελέσματος.... :wink:

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια απεγκατεστησα το panda αφου ειδα οτι με το AVG ξαναενεργοποιηθηκε η προστασια απο ιους αλλα με το που εβγαλα το panda ειναι ανενεργο τωρα το τειχος προστασιας...τι γινεται;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν είναι free

 

Τότε "ανοίγει" πολύ το πεδίο και μπαίνουμε σε συζήτηση και "αντιπαράθεση" :wink: που ξεφεύγει πιστεύω από τη θεματολογία του φόρουμ! :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου