Προς το περιεχόμενο

EVH και Charvel στο Νάκα (!)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις μπήκα να χαζέψω στο site και υπέπεσε στην αντίληψή μου το θέμα του τίτλου.  Όχι ότι θα αποκτήσω κάτι από αυτά προσεχώς (προφανώς λόγω αφραγκίας), αλλά όπως και να το κάνεις καλό είναι και το χάζεμα στα τοπικά καταστήματα...

Ιντονέησον ημάς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Μία φορά να πάω στο Νάκα να δοκιμάσω και να μη με κοιτάξουν λες και έχω πάει να τους κάψω το μαγαζί...  ::)

 

Πολύ καλή ιδέα να φέρουν 2 εξαιρετικά και αναγνωρισμένα brands, αλλά δώρο άδωρο.

More is more. Yngwie Malmsteen

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα τελευταία χρόνια όσες φορές έχω πάει στον Νάκα οι πωλητές είναι φιλικοί και εξυπηρετικοί. Ακόμα και κιθάρα μου έφεραν (μετά από τρεις μέρες) από τον υποκατάστημα της Λάρισας για να δοκιμάσω. Οι τιμές τους θα ήθελα να είναι χαμηλότερες. Έχει το πλεονέκτημα των άτοκων δόσεων σε σχέση με Ευρωπαϊκά μαγαζιά με αντίστοιχες τιμές. Για όσο έχουμε ευρώ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν μιλάς για τα κεντρικά ισχύει.

Στα διάφορα υποκαταστήματα είναι ενδεχομένως λαχείο η κατάσταση. Υπάρχει βέβαια και το κατάστημα του mall στο Μαρούσι που μπαίνει το κάθε καρυδιάς καρύδι και δοκιμάζει ότι γουστάρει χωρίς να ρωτάει  :), αλλά εκεί μιλάμε για κατάστημα ειδικών συνθηκών

Ιντονέησον ημάς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου