Προς το περιεχόμενο

Η συλλογή κιθαρών του John 5


block

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 26
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Να το λεω εγω και μετα γινομαι κακος: οσοι δεν εχουν ακουσει ποτε πανκ και ΡΟΚ στην ζωη τους αυτα παθαινουν: επειδη δεν μπορουν να παιξουν ΚΑΛΗ μουσικη λενε "κατσε ρε, γιατι δεν βαζω λιγο eyeliner στο ματι, να στρωσω και το μουσι, να πεταξω και τα λεφτα που μου περισσευουν σε επενδυσεις, να πεταξω και δυο σρεντιν' και να βγω στο youtube να πουλαω μουρη?"

 

Ο κοσμος δεν παει καλα μαγκες. Δεν ειναι να το γελαμε. Σε λιγο το αρρωστημενο θα περναει για... φυσιολογικο και ΜΑΓΚΙΑ κι απο πανω.

 

Εχω ακουσει τα τραγουδια του Σουπερφανκ και πιστεψτε με ΕΥΤΥΧΩΣ καμια σχεση δεν εχει με αυτο τον τυπο, ΟΥΤΕ την ειδε σωνει-και-καλα βινταζοκαστερακιας για να πουλαει μουρη.

 

Ο ακουσων πανκ-ροκ σωθητω παιδια, ο ακουσων πανκ-ροκ σωθητω...

-.OLD SCHOOL BROTHERS, OLD SCHOOL SISTERS, unite.-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω ακουσει τα τραγουδια του Σουπερφανκ και πιστεψτε με ΕΥΤΥΧΩΣ καμια σχεση δεν εχει με αυτο τον τυπο, ΟΥΤΕ την ειδε σωνει-και-καλα βινταζοκαστερακιας για να πουλαει μουρη.

 

Δεν εννοουσα κατι τετοιο οταν το εγραψα, αναφερθηκα αστεια στην ομοια τους αγαπη για τις τελε. Τα υπολοιπα δεν ειναι δικα μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια ο τυπος ειναι απιστευτος κιθαριστας και εχει παιξει σαν σεσσιον μουσικος με παρα πολυ αξιολογο κοσμο,απλα ο κοσμος τον ξερει απο τη συνεργασια του με τον Marilyn Manson & τον κρινει ετσι πολλες φορες αρνητικα....

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια ο τυπος ειναι απιστευτος κιθαριστας και εχει παιξει σαν σεσσιον μουσικος με παρα πολυ αξιολογο κοσμο,απλα ο κοσμος τον ξερει απο τη συνεργασια του με τον Marilyn Manson & τον κρινει ετσι πολλες φορες αρνητικα....

 

μάλλον συγγενεια εχει για να τον υποστηριζει ετσι ;D ;D

 

κι εγω απο το golden age of grotesque τον ξερω και οντως παιζει πολυ ωραια εκει περα, απλα μου φαινεται λιγο redneck  ;D

a classic player now...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εννοουσα κατι τετοιο οταν το εγραψα, αναφερθηκα αστεια στην ομοια τους αγαπη για τις τελε. Τα υπολοιπα δεν ειναι δικα μου.

 

Nαι ρε φιλε το ξερω απλα κατι τετοιες ωρες μου ερχεται και μενα να τα πω... :)

 

Τιποτα προσωπο, και συνηθως η "κριτικη" που ασκω σε τετοια θεματα δεν αναφερεται ποτε σε καποιον εδω μεσα συγκεκριμενα, μαλλον στην συγχρονη κοινωνια του θεαματος γενικοτερα... :'(

 

Κι ο Μοτσαρτ ωρε Σουπερφανκ μπορει να μην ηταν ο καλυτερος τεχνιτης πιανιστας ηταν ομως συνθετης. Αφου η μουσικη σου ΟΝΤΩΣ μου αρεσει πιο πολυ απο του τυπου, τι να κανουμε? (φανκ, ομως... δεν... εχει...  ???)

 

Αντε γιατι εδω δεν ειναι Αμερικη.

Ειναι Βαλκανια κυριος και δεν ειναι "παιξε-γελασε".

Και ειναι και Μεσογειος βεβαιως-βεβαιως και ειναι και "παιξε" και ειναι και "γελασε".

Αλλα Αμερικη δεν ειναι.

Εχουμε επιπεδο εμεις, κυριος... (η τουλαχιστον προσπαθουμε)

 

 He plays 43 notes per second MY ASS !!!

 

Aντε!        (τα ειπα!!!... ;D ;D)

-.OLD SCHOOL BROTHERS, OLD SCHOOL SISTERS, unite.-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου