Προς το περιεχόμενο

Αγορά monitor μέσω internet από Ελλάδα


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θέλω να αγοράσω τα M-audio BX5a Monitor και σκεφτικά δυο μαγαζιά:

 

Αρχικά το:

http://www.thomann.de/gr/maudio_bx5a_deluxe.htm

 

αλλά μετά είδα εδώ πως είναι πολύ ξεφτελιστηκή η τιμή με σχέση τον thoman… 8):

http://www.dolphinmusic.co.uk/shop/flypage/product_id/37857

 

αλλά επειδή δεν εμπιστεύομαι πολύ της συναλλαγές από ιντερνετ μέσο τραπεζικού λογαριασμού η πιστωτικής λέω να κάνω την αγορά από Ελλάδα και ας κοστίσει παραπάνω…

 

για αυτό θα ήθελα να μου προτείνετε μερικά ελληνικά site από ελληνικά μαγαζιά που να μπορούν  να μου τα στείλουν με ταχυδρομείο τα ηχεία στο Ηράκλειο Κρήτης και να πληρώσω στην παραλαβή την τιμή(χωρίς να με μαμίσουν τα μεταφορικά… ;D)

 

???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω θα σου προτεινα να τα παρεις απ εξω, μια χαρα ειναι οι συναλλαγες και τα 2 αυτα "μαγαζια" ειναι αξιοπιστοτατα

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Δεν βλέπω το λόγο να αισθάνεσαι ότι είναι ασφαλέστερη η ηλεκτρονική παραγγελία σε Ελληνικό κατάστημα από ότι σε κατάστημα του εξωτερικού....

Αν παρόλα αυτά αποφασίσεις να αποφύγεις την ηλεκτρονική αγορά, μπορείς να ρίξεις μια ματιά στην τοπική αγορά. Νομίζω τα έχει πάρει το μάτι μου* σε εκείνο το μαγαζί (δεν θυμάμαι το όνομα) που είναι στην Εθνικής Αντιστάσεως λίγο πιο πανω από τις ταχυμεταφορές των ΕΛΤΑ. Δεν χάνεις τίποτα να ρωτήσεις πόσο τα πουλάει.  :)

 

 

 

 

(* Ναι, στο Ηράκλειο μένω)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν βλέπω το λόγο να αισθάνεσαι ότι είναι ασφαλέστερη η ηλεκτρονική παραγγελία σε Ελληνικό κατάστημα από ότι σε κατάστημα του εξωτερικού....

 

θα πληρώσει αντικαταβολή από ελληνικό κατάστημα

 

να πληρώσω στην παραλαβή την τιμή

 

ΕΙΜΑΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

(* Ναι, στο Ηράκλειο μένω)

 

;D

 

θα πληρώσει αντικαταβολή από ελληνικό κατάστημα

 

 

 

ακρηβός! ;)

 

 

Τι να κάνω ρε παιδία? :-\ Είμαι μπερδεμένος αλλά θέλω τα ηχεία! :P

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι απλο ρε φιλος,

 

αμα τα παρεις απ εξω εχεις ανασφαλεια (ακυρο) και περιμενε (αυτο ειναι να το σκεφτεσαι) αλλα και ΦΤΗΝΑ.

Αμα παρεις απο εδω τα πληρωνεις ο κουκος αηδονι και το ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ ΤΩΡΑ και τα παιρνεις

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αμα τα παρεις απ εξω εχεις ανασφαλεια (ακυρο) και περιμενε (αυτο ειναι να το σκεφτεσαι) αλλα και ΦΤΗΝΑ.

Αμα παρεις απο εδω τα πληρωνεις ο κουκος αηδονι και το ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ ΤΩΡΑ και τα παιρνεις

Όντως...

 

Αλλά πείτε Κανά ελληνικό site από ελληνικό μαγαζί που να στέλνει μέσο ταχυδρομείου Κρήτη…

 

Σκεφτικά αυτό αλλά κάτι λέει για της μεταφορές ηχείων και δεν καταλαβαίνω μάλλον δεν μεταφέρει ηχεία εκτός Αττικής…

http://www.athensproaudio.gr/index.php?target=pages&page_id=shipping_methods

 

http://www.athensproaudio.gr/index.php?target=products&product_id=30624

Καντεμιά δεν τάχη και stock…έλεος όταν θέλω κατή «τώρα» δεν υπάρχει… κλασικά… ;D

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο που λεει ειναι για ΒΑΡΙΑ προιοντα ΟΠΩΣ και τα ηχεια, τα οποια δεν θα στα φερουνε τσαμπα αν ειναι πανω απο 300€ οπως λεει η πολιτικη τους αλλα ερχεσαι σε συννενοηση με το πρακτορειο που θα στα φερει. Δηλ τους λες εχω ενα (η δυο) δεμα (τα) που ζυγιζουν τοσο, ποσο θες...

Κι εδω ομως δεν σε βλεπω να αποφυγεις την πιστωτικη καθοτι δεν δεχεται αντικαταβολες μεσω πρακτορειου, οποτεεεεεεεε?????

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου