Προς το περιεχόμενο

Ex Girlfriend's Perfume - Παρουσίαση δίσκου Dansistor


dimitris1993

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το Σάββατο 1η Οκτωβρίου οι Ex Girlfriend's Perfume παρουσιάζουν στην Αθήνα, το ντεμπούτο άλμπουμ τους με τίτλο "Dansistor" εγκαινιάζοντας την σκηνή του An Groundfloor.

 

Οι Ex Girlfriend's Perfume ανακηρύχθηκαν Jumping Fish Artists για το μήνα Δεκέμβριο του 2014 με το τραγούδι Cache-cache. Παίζουν μαζί από το 2013 και έχουν ήδη καταφέρει να ξεχωρίσουν σε αρκετούς διαγωνισμούς και να εμφανιστούν σε πολλά live σε Αθήνα και Θεσσαλονίκη. Το είδος της μουσικής τους είναι απροσδιόριστο. Groovy κατά βάση παίξιμο με στοιχεία funky, progressive, reggae, swing. Ιδιαίτερη στιγμή για την μπάντα αποτελεί το opening act για την εμφάνιση του Robbie Williams στα πλαίσια του Rockwave Festival 2015.

 

Είσοδος 5 ευρώ

Special Guests Ευστάθιος Δράκος (Minor Project), Ρους και Gautier14188424_1800558796846963_1282621743562232326_o.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Ειμαι fan της δουλειάς που έχετε παρουσιασει στο παρελθόν στο noiz , το έχω ξαναδηλώσει :-), μου αρέσετε πολύ, καλή επιτυχία και θα προσπαθήσω να είμαι εκει να σας δω live.

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Σάββατο 1η Οκτωβρίου οι Ex Girlfriend's Perfume παρουσιάζουν στην Αθήνα, το ντεμπούτο άλμπουμ τους με τίτλο "Dansistor" εγκαινιάζοντας την σκηνή του An Groundfloor.

 

Οι Ex Girlfriend's Perfume ανακηρύχθηκαν Jumping Fish Artists για το μήνα Δεκέμβριο του 2014 με το τραγούδι Cache-cache. Παίζουν μαζί από το 2013 και έχουν ήδη καταφέρει να ξεχωρίσουν σε αρκετούς διαγωνισμούς και να εμφανιστούν σε πολλά live σε Αθήνα και Θεσσαλονίκη. Το είδος της μουσικής τους είναι απροσδιόριστο. Groovy κατά βάση παίξιμο με στοιχεία funky, progressive, reggae, swing. Ιδιαίτερη στιγμή για την μπάντα αποτελεί το opening act για την εμφάνιση του Robbie Williams στα πλαίσια του Rockwave Festival 2015.

 

https://www.facebook.com/events/1768277773393218/

 

Είσοδος 5 ευρώ

Special Guests Ευστάθιος Δράκος (Minor Project), Ρους και Gautier14188424_1800558796846963_1282621743562232326_o.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Κι εγώ σας θυμάμαι και σας ψιλο-παρακολουθώ.

 

Αν ζούσα Ελλάδα, θα ερχόμουν με τον Κώστα, αλλά τώρα... δυστυχώς θα απέχω, λόγω χιλιομέτρων. Καλή τύχη και καλά να πάνε όλα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου