Προς το περιεχόμενο

Ευαγγελατος και εμποτισμενα Ξυλα


Προτεινόμενες αναρτήσεις

τι γινεται ρε παιδια βλεπει κανεις την εκπομπη?εχει βγει και λεει για ξυλινες παιδικες χαρες τραπεζια καρεκλες εμποτισμενα ξυλα οτι ειναι τιγκα στον καρκινο!

με τις κιθαρες και τα πλαστικα μερη τι παιζει ειμαστε εκτεθημενοι σε καρκινους?παντως αν θυμαμαι καλα οταν ειχα αγορασει την custom epiphone zakk wylde απο πισω ειχε και ενα CE.για τις υπολοιπες που εχω ουτε μυρωδια... :?

 

solaρουμε με τον θανατο?τι παιζει? :?

 

 

*δεν αναφερομαι μονο σε κιθαρες εννοειται!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 24
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Δεν έχω ιδέα για το τι ειπωθηκε στην εκπομπή (γενικά μου γυρνάνε τα άντερα με του Μακο-Ευαγγελάτους), αλλά ας είμαστε και λίγο επιφυλακτικοί...

 

"σολάρουμε με τον καρκίνο; " :roll:

one colour: black - and shades of grey

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σιγά μην σταματήσουμε να παίζουμε κιθάρα κιόλας μην τρελαθούμε. Μάλλον είναι λίγο υπερβολικοί. Τα ξύλα μας πειράξανε τώρα;

For Those About To Rock We Salute You

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αποκαλυψη:ο Suhr χρησιμοποιει απο αυτα τα ξυλα που μεταδιδουν καρκινο οπως αποκαλυψε ο Ν. Ευαγγελατος.

Αναφερθηκε μαλιστα το εξης:"ΕΤΣΙ κυριες και κυριοι κουρδιζε τα ξυλα του.τα εμποτιζε με ουσιες που προκαλουν καρκινο.ποιος ξερει ποσοι επεσαν θυματα αυτου του τρογλωδυτη?????!!!" :lol: :lol: :lol:

 

ΜΑΚΡΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΑΠΟ ΚΙΘΑΡΕΣ!!!!!!!ας τα σωσουμε οσο ειναι καιρος

 

ΟΣΟΙ ΕΧΟΥΝ SUHR ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΤΙΣ ΠΑΡΑΔΩΣΟΥΝ ΣΕ ΕΜΕΝΑ....χαλαλι :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τοταν ειχα αγορασει την custom epiphone zakk wylde απο πισω ειχε και ενα CE.για τις υπολοιπες που εχω ουτε μυρωδια... :?

 

 

αυτο το σηματακι ειναι η εγκριση που παιρνει ενα προϊον απο την ευρωπαϊκη ενωση οταν κυκλοφορει...εισαι σιγουρος πως δεν αναφεροταν σε καποιο χαρτι που συνοδευε την κιθαρα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Αφού συμβουλευτηκα φίλο που είναι ειδικός στο θέμα (τρώει πολύ "ξύλο" από την γυναίκα του...), λαμβάνω την τιμή να σας ανακοινώσω να μην ανυσηχείτε....

Τα ξύλα ειδικά στις κιθάρες, δεν είναι εμποτισμένα με αρσενικό όπως διατείνεται ο κύριος Τατιαναλάτος αλλά με "θυληκό"...

ΒΑΣΑΝΙΣΤΕΙΤΕ* λοιπόν χωρίς φόβο αλλά με ΠΑΘΟΣ...

 

 

-*- copyright φίλτατου antoyan :lol: :lol: :lol:

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ετσι κι αλλοιως το 99,9% απο αυτα που μεταδιδει ειναι σκηνοθετημενα ψεμματα (οι εντεχνα παρουσιασμενες "μισες αλήθειες") για καλο & για κακο ομως οποιος φοβαται για την κιθαρα του ας μου τη χαρισει... :lol:

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω ότι αναφερόταν στο MDF το οποίο είναι πεπιεσμένα ρυνίσματα ξύλου και η κόλλα που τα κολλούσαν είχε πρόβλημα. τι δουλιά έχει το maple & rosewood το alder & ash με αυτό το είδος ξύλου?

ΟΠΟΙΟΣ έχει κιθάρα από MDF και μπράτσο από μελαμίνη ΝΑΙ ΚΥΝΔΙΝΕΥΕΙ!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

In Fender Strat we trust!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου