Προς το περιεχόμενο

Δισκάδικο κλείνει & χαρίζει τα βινύλια του στο Σικάγο


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

ωραίος ο φίλος, αλλά εδώ ρε Λάκη μ', κάποτε η ΕΡΤ τα πέταγε σε σκουπιδοτενεκέδες στην Μεσογείων (τα premium των παραγωγών και τα χιλιάδες κατασχεμένα από έρμους ραδιοπειρατές, αφού πρώτα τα λαμόγια είχαν διαλέξει κατά το δοκούν ο καθένας για την πάρτη του, από τον διευθυντή έως τον κλητήρα).... 8)

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

ωραίος ο φίλος, αλλά εδώ ρε Λάκη μ', κάποτε η ΕΡΤ τα πέταγε σε σκουπιδοτενεκέδες στην Μεσογείων (τα premium των παραγωγών και τα χιλιάδες κατασχεμένα από έρμους ραδιοπειρατές, αφού πρώτα τα λαμόγια είχαν διαλέξει κατά το δοκούν ο καθένας για την πάρτη του, από τον διευθυντή έως τον κλητήρα).... 8)

 

Εμ δεν τα ήξερα Νίκο μ' να έρθω να πάρω....τα leftovers  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Offtopic

 

Ρε συ φίλε, τώρα είδα ότι είσαι μοντεράτορας και πολύ το χάρηκα.

 

Και σ' ανώτερα Lakis.  :)

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Ρε συ φίλε, τώρα είδα ότι είσαι μοντεράτορας και πολύ το χάρηκα.

 

Και σ' ανώτερα Lakis.  :)

 

Άντε ρε απλα κλιμακιο άλλαξε....μισθολογικά τζίφος  ;D ;D ;D

 

Από τότε (ύστερα από 23 περίπου χρόνια που την ποθούσα), που κατάφερα να πάρω την eames lounge chair, δεν έχει ανώτερα για εμένα!  ;D ;D ;D

 

Σε ευχαρίστω, βεβαίως, μόνο εσένα και τον τζιβουρ έχω στο μάτι  :P ;D ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωραίος ο φίλος, αλλά εδώ ρε Λάκη μ', κάποτε η ΕΡΤ τα πέταγε σε σκουπιδοτενεκέδες στην Μεσογείων (τα premium των παραγωγών και τα χιλιάδες κατασχεμένα από έρμους ραδιοπειρατές, αφού πρώτα τα λαμόγια είχαν διαλέξει κατά το δοκούν ο καθένας για την πάρτη του, από τον διευθυντή έως τον κλητήρα).... 8)

 

 

Φαντάζομαι τα καλύτερα πέταγαν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κάποτε η ΕΡΤ τα πέταγε σε σκουπιδοτενεκέδες στην Μεσογείων (τα premium των παραγωγών και τα χιλιάδες κατασχεμένα από έρμους ραδιοπειρατές, αφού πρώτα τα λαμόγια είχαν διαλέξει κατά το δοκούν ο καθένας για την πάρτη του, από τον διευθυντή έως τον κλητήρα).... 8)

Το τι εχουν κανει εκει στην ΕΡΤ τα (κυριως) Πασοκια δεν λεγεται. ;D Προσθεσε στα παραπανω και την επανεγγραφη χιλιαδων παλιων και ιστορικων μπομπινων/κασετων με νεα προγραμματα, με αποτελεσμα να χαθει για παντα ενα απιστευτα μεγαλο και σπανιο υλικο απ'το αρχειο της ΕΡΤ. Για πολλα κλοτσιδια οι αληταραδες....eyeroll.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Εμ δεν τα ήξερα Νίκο μ' να έρθω να πάρω....τα leftovers  ;D

 

μπα και να ξερες οι vinyl homeless ένα πράμα, ήταν συνήθως μιλημένοι... τσάμπα βενζίνα θα χάλαγες... ;D

 

Φαντάζομαι τα καλύτερα πέταγαν...

 

πέτυχες διάνα κι εσύ schreivox... ακριβώς... κι όποιος είχε πληροφόρηση από κανα ξάδερφο "μπασμένο" έφτιαχνε δισκοθήκη αυθημερόν... εγώ ρε γμτ τώρα μένω Αγία Παρασκευή... τότε όχι μόνο έμενα Περιστέρι αλλά και υπήρξα και τροφοδότης τους... πάνω από 600 LP μου είχαν κατασχέσει οι αγύρτες και γύρω στα 350 sixties 45άρια που τα κλαίω ακόμα γιατί είχα γυρίσει όλη την Ελλάδα να τα μαζέψω... άστα...

 

τες πα το χ$σ@ το θέμα... ξαναγυρνάμε στον φίλο από το Σικάγο...  ;D

 

 

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου