Προς το περιεχόμενο

Μουσική καταναλωτική συνείδηση


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επειδή όλοι έξω στον κόσμο είναι λύκοι, δεν μπορώ "εγώ" να μένω πρόβατο.

 

Ντάξει, δε θα φτάσουμε να πατάμε και επί πτωμάτων αλλά όχι και να μας εκμεταλλεύονται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Θα παρακαλούσα να μην ξαναδιαβάσω για "κακόμοιρους" κινέζους...οι άνθρωποι έχουν οργανωμένο μακροπρόθεσμο οικονομικό plan και οι "εκμεταλευτές" δυτικοί σε κάποια χρόνια θα τρέχουν και δεν θα φτάνουν...

Μαζί με την "εκμετάλευση" ρουφάνε και τεχνογνωσία και την περνάνε δειλά δειλά σε δικά τους προιόντα...Πχ κατασκευή ηχείων και μεγαφώνων...Για ρίξτε μια ματιά σε εταιρείες όπως Coda ή Cav...Απίστευτος λόγος τιμής προς απόδοση...

Μμμμ ας "κλάψουμε" καλύτερα για τα δικά μας..

Παραγωγή στην Ελλάδα..χε χε...Το άλλο με τον τοτό το ξέρετε? :wink:

 

ΥΓ..Sorry.."Σχετικώς άσχετο" το κείμενο αλλά...γαμώ το τυχάρπαστο εμπόριο και τους κοντόφθαλμους νεόπλουτους απαίδευτους χωρίς όραμα καταναλωτές..(με πρώτον όλων εμένα για να μην νομίζετε ότι με εξαιρώ..)

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και γενικα φιλε npap αν διαβασεις αρθρο στην εφημεριδα Κερδος αναφερει οτι η Κινα εχει το χαμηλοτερο ποσοστο ανεργιας στονπλανητη 2,3 %!!! Βεβαια στα 2,5 δισ πληθυσμου το νουμερο μπορει να ειναι μεγαλο αλλα με το κυμα επενδυσεων που παει προς τα εκει σε λιγο το βλεπεω να παει στο 0%

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

ναι.. κι όταν έρθει η στιγμή που θα αναβιώσουν οι δεκαετίες του 50 και του 60 εδώ, θάχουμε πρόβλημα...άντε τώρα να μάθεις κινέζικα για να μεταναστέυσεις στην Κινα να βρεις δουλειά..πακέτο.. :wink:

 

ΥΓ..Δεν μ' αρέσει και το ρύζι gmt..στην Γερμανία ο παπούς μου δεν είχε πρόβλημα γιατί τρελαινόταν για τηγανιτές πατάτες..

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου