Προς το περιεχόμενο

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα είχα να προτείνω στην διαχείρηση την δημιουργία μιας νέας ενότητας με θέμα "Instructionals που αξίζουν" ή κάτι τέτοιο.

 

Μια ενότητα που να έχει υποενότητες για κάθε όργανο και θεωρία - αρμονία, κλπ.

 

Υπάρχουν πολλά βίντεο που αξίζουν θέασης - ακρόασης από μέλη που μπορεί να μην τα έχουν δει ή να μην έχουν καν έρθει σε επαφή με το αντικείμενο που αυτά (τα βίντεο) πραγματεύονται και θα μπορούσαν μέσω μιας ξεχωριστής ενότητας να είναι πολύ χρήσιμα.

 

Ουσιαστικά δηλαδή θα πρότεινα η υποενότητα "Μαθήματα" που βρίσκεται στο "Video" να γίνει αυτόνομη με υποενότητες, έτσι ώστε να είναι πιο εύκολο για κάποιον να βρει κάτι ανά όργανο ή θεωρία.

 

Απλά μια πρόταση

 

Ευχαριστώ.

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα μου αρεσε,απλα θα πρεπει καποιος να φιλτραρει αυτα τα βιντεο,αν ειναι πραγματικα χρησιμα,εχουν αληθεις πλξροφοριες,ειναι αξιοπιστα κλπ κλπ!!!

Slow must go on....!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα μου αρεσε,απλα θα πρεπει καποιος να φιλτραρει αυτα τα βιντεο,αν ειναι πραγματικα χρησιμα,εχουν αληθεις πλξροφοριες,ειναι αξιοπιστα κλπ κλπ!!!

Από το να αγγαρέψουμε κάποιον να τα φιλτράρει, καλό θα ήταν όποιος ανεβάζει κάτι τέτοιο, να γράφει και γιατί κατά την γνώμη του το θεωρεί αξιόλογο και χρήσιμο, έτσι ώστε το κάθε μέλος να μπορεί να καταλάβει αν τον ενδιαφέρει. :)

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βρε εγω μαζι σου,απλα δε ξερω αν εχουμε ολοι τη καταρτιση να αξιολογησουμε ΣΩΣΤΑ ενα βιντεο...κατα τ'άλλα συμφωνω κ μακαρι να λειτουργησει γτ τελευταια εχει φοβηθει το ματι μου εδω μεσα!!! >:( :-\

Slow must go on....!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βρε εγω μαζι σου,απλα δε ξερω αν εχουμε ολοι τη καταρτιση να αξιολογησουμε ΣΩΣΤΑ ενα βιντεο

Ο καθένας ας πάρει αυτό που νομίζει ότι του χρειάζεται.

Έτσι κι αλλιώς η υποενότητα υπάρχει ήδη, απλά είναι λίγο χύμα (όλα μαζί μες το μαγαζί). :D

 

τελευταια εχει φοβηθει το ματι μου εδω μεσα!!! >:( :-\

;D ;D ;D ;D ;D ;D

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 7 μήνες αργότερα...

Εγω με τη σειρα μου θα ειχα να προτεινω μια κατηγορια στην ηδη υπαρχουσα ενοτητα "μουσικη τεχνολογια", που θα απευθυνεται αποκλειστικα για συστηματα hi-fi. Δεν εχω ασχοληθει με το αντικείμενο αρκετά , αλλά απο ο,τι εχω διαπιστωσει απασχολεί αρκετούς που δίνουν μεγάλη έμφαση στο αντικείμενο αυτό, αλλά κ ακόμα περισότερους που αναζητούν ένα απλό hi-fi ηχοσύστημα.

  Ο λόγος για τον οποίο γίνεται αυτή η πρόταση , είναι γιατι κάποια πράγματα που θα ήθελα να βρω ή να ρωτήσω συγκεκριμένα για πικαπ, δεν υπάρχει η αντίστοιχη κατηγορία, με αποτέλεσμα να βρίσκω κάποια πράγματα στις κατηγορίες "Ξεκινώντας" ή "περι ανέμων κ υδάτων". Υπάρχουν αρκετά πράγματα ήδη στο φόρουμ που θα μπορούσαν άνετα να χωρέσουν σε μία κατηγορία με όνομα πχ "Ηχοσυστήματα hi-fi ( ηχεία-ενισχυτές-πικαπ κα)  ", τα οποία θα μπορούσε κάποιος αναγνωστης να τα βρει μαζεμένα , και για τα οποία να γνωρίζει ακριβώς που να ρωτήσει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου