Προς το περιεχόμενο

Μεταφορικά έξοδα εσωτερικού σε ενισχυτές;


n4Sha

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια χαρα παιδια ! Τις συναλλαγες των μεταχειρισμενων πανω απο 20 κιλα (που δεν μπορει να σταλει με αντικαταβολη απο ελτα) πως τις κανετε? πουλαω εναν ενισχυτη, εχω βρει αγοραστη αλλα δεν  βρισκω ασφαλη  τροπο για να το κανω. συγκεκριμενα θελω να στειλω τον ενισχυτη απο λαμια στο ρεθυμνο και η οικονομικοτερη λυση ειναι 20 ευρω αλλα χωρις αντικαταβολη.. οι υπολοιποι μου λενε και μεχρι 150 ευρω ! τι να πεις τωρα? ειναι δυνατον?

*sÞea®head™³ '00

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια χαρα παιδια ! Τις συναλλαγες των μεταχειρισμενων πανω απο 20 κιλα (που δεν μπορει να σταλει με αντικαταβολη απο ελτα) πως τις κανετε? πουλαω εναν ενισχυτη, εχω βρει αγοραστη αλλα δεν  βρισκω ασφαλη  τροπο για να το κανω. συγκεκριμενα θελω να στειλω τον ενισχυτη απο λαμια στο ρεθυμνο και η οικονομικοτερη λυση ειναι 20 ευρω αλλα χωρις αντικαταβολη.. οι υπολοιποι μου λενε και μεχρι 150 ευρω ! τι να πεις τωρα? ειναι δυνατον?

 

Πόσο παραπάνω πάει με αντικαταβολή? 20Ε σου είπαν τα Ελ.Τα?

Εγώ πάντως με Ελ.Τα στέλνω πάντα (μέχρι πακέτο 2 κιθάρες+μπάσο έχω στείλει). Με αντικαταβολή για να είμαστε κι οι 2 πλευρές καλυμένες και ό,τι κόστος βγάζουν τα Ελ.Τα που είναι νορμάλ γενικά. Ευτυχώς, δεν έτυχε ποτέ αναποδιά με αποστολή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sotto φιλε τα ελτα δεν μπορουν να μου στειλουν τον ενισχυτη γιατι δεχονται μονο μεχρι 20 κιλα. ο ενισχυτης ειναι 30 ! μια τοπικη μεταφορικη μου ειπε 20 ευρω αλλα δεν δεχεται αντικαταβολη.. ολες οι υπολοιπες που δεχονται αντικαταβολη χρεωνουν απο 60 -  150 ευρω τα μεταφορικα....  δεν ξερω τι να κανω.. μια λυση ειναι καταθεση στη τραπεζα.. αλλα ειναι αδυνατον αυτο κατα την αποψη μου.... εγω δεν θα το εκανα παντως... σκεφτηκα να παω στα κεπ(ακου να δεις τωρα !) και να κανουμε μια υπευθυνη δηλωση και οι 2, αλλα και παλι δεν καλυπτεσαι νομικα εαν κατι παει στραβα ! μεχρι και τη δικηγορο μου ρωτησα και μου ειπε να κανουμε ιδιωτικο  συμφωνητικο !αχχααχχα παει μακρια η κατασταση οπως βλεπεις....

 

 

κοιτα να δεις! βρηκα να πουλησω τον ενισχυτη μου και δεν μπορω να τον δωσω! απλα εγραψα σε αυτο το θρεντ γιατι πιστευω οτι και αλλα ατομα εχουν αντιμετωπισει παρομοιες καταστασεις...

*sÞea®head™³ '00

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εφόσον είσαι Λαμία, εγώ θα σου πρότεινα απλά να κουραστείς λίγο παραπάνω να πας με αμάξι (ή όπως αλλιώς θες) μέχρι Αθήνα, και να στείλεις τον ενισχυτή με κάποια μεταφορική εταιρεία που δέχεται αντικαταβολές από εκεί. Ξέρω, δεν είναι ό,τι καλύτερο, αλλά και γω αυτό με την κατάθεση στην τράπεζα δεν θα το έκανα με άγνωστο.

 

Αν τώρα δεν βρίσκεις ούτε εντός Αθηνών μεταφορική με νορμάλ έξοδα μεταφοράς που να προσφέρει αντικαταβολή, τότε στείλε το με αυτή από Λαμία με 60 ευρώ και απλά τσόνταρε και συ ένα μέρος του ποσού των μεταφορικών... είναι εποχή που όλοι μας με το παραμικρό αναγκαζόμαστε να ρίχνουμε οικονομικές απαιτήσεις ούτως ή άλλως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου